Паралімпієць з Бару переміг на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

13:04 28.12.2022

Паралімпієць з Бару Олександр Казік виборов "золото" на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. Ще один представник Вінниччини на цих змаганнях Григорій Вовчинський виборов "срібло" у десятиметровій індивідуальній гонці з біатлону.

На міжнародних змаганнях у Фінляндії серед спортсменів з інвалідністю Україна завоювала 27 медалей.

У командному спринті (естафета) українські спортсмени вибороли цілий комплект нагород. Серед них й вінничанин з вадами зору Олександр Казік, який здобув "золото". Хлопець, разом зі своїм гайдом, завоював першість на прикінцевих перегонах Кубка світу, - інформує Вінницька Арена.

У доробку України 27 медалей, серед яких шість "золотих", вісім "срібних" та 13 "бронзових". У змаганнях, які проходили з 7 по 18 грудня, взяли участь спортсмени з 21 країни світу. Українську команду представили 25 спортсменів учасників.

Нагадаємо, вінницька паралімпійська чемпіонка Мар'яна Шевчук поповнила скарбничку збірної команди України бронзовою медаллю чемпіонату Європи. У категорії до 55 кілограмів Мар'яна підняла вагу 101 кілограм та виборола бронзу.

Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації