Освіта, релігія, культура, спорт у Вінниці обговорили план роботи на наступний рік

Освіта, релігія, культура, спорт: у Вінниці обговорили план роботи на наступний рік

16:13 09.12.2021
25

8 грудня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту під головуванням Наталі Замкової. Участь у ньому взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступник Ігор Івасюк.

Першим на порядку денному було питання про рішення обласної Ради "Про звіт Голови обласної Ради Вячеслава Соколового про діяльність за листопад 2020 року – за грудень 2021 року". Члени постійної комісії взяли цю інформацію до відома, підтримали звіт Вячеслава Соколового та внесли проєкт рішення до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Із планом роботи обласної Ради восьмого скликання на наступний рік членів комісії ознайомила керуюча справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко. Проєкт рішення депутати підтримали та погодили внести його до порядку денного чергової сесії обласної Ради.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Володимир Мережко поінформував присутніх про проєкт рішення "Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2022 рік". Комісія рішення погодила. Це питання буде включено до порядку денного чергової сесії обласної Ради за умови надання аналітичної доповідної записки та звіту про виконання попередньої програми.

Освіта, релігія, культура, спорт у Вінниці обговорили план роботи на наступний рік

Депутати також погодили внесення змін до Статуту комунального закладу "Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської".

Члени постійної комісії також заслухали інформацію директора Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації Олександра Мельника про виконання програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки за третій квартал цього року. Інформацію взяли до відома та рекомендували інформувати про виконання програми за цей рік у першому кварталі наступного року, — інформує Вінницька обласна рада.

Заслухали члени комісії і чотири звіти директорки Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації Світлани Ярмоленко про виконання обласних цільових програм: "оздоровлення, відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2020-2024 роки"; "Молодь Вінниччини" на 2021 - 2025 роки"; "національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки"; "підтримки молодіжного технічного скаутського руху ІТ-SCOUTS на 2021-2025 роки".

Розглянули депутати також питання "Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в межах території Вінницької області". Інформацію члени постійно комісії взяли до відома та рекомендували направити її на розгляд постійної комісії обласної Ради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Освіта, релігія, культура, спорт у Вінниці обговорили план роботи на наступний рік

Голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Наталя Замкова ознайомила депутатів із планом роботи комісії на наступний рік. Комісія план затвердила.

Наталя Замкова серед обговорених питань виокремила й зміни до Статуту комунального закладу "Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської", в якому були приведені до вимог чинного законодавства всі документи закладу.

За словами голови комісії, на засіданні також були представлені ґрунтовні звіти про роботу в третьому кварталі й виконання Програми розвитку культури Вінницької області, Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області, Обласної цільової програми оздоровлення, відпочинку дітей, Обласної цільової соціальної програми "Молодь Вінниччини", Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання та Програми молодіжного скаутського руху.

Нагадаємо, 7 грудня у Вінницькій міській раді відбулися громадські слухання щодо виконання програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на наступний рік.

Читайте також

У Вінницькому фтизіопульмонологічному центрі буде новий керівник
У Вінницькому фтизіопульмонологічному центрі буде новий керівник
Детальніше
У Вінниці затвердили план роботи Асоціації органів місцевого самоврядування
У Вінниці затвердили план роботи Асоціації органів місцевого самоврядування
Детальніше
У школі №25 в Вінниці капітально відремонтували спортзал
У школі №25 в Вінниці капітально відремонтували спортзал
Детальніше
У Вінниці відбувся чемпіонат з рукопашного бою пам'яті Ігоря Анісімцева
У Вінниці відбувся чемпіонат з рукопашного бою пам'яті Ігоря Анісімцева
Детальніше
23 січня в історії Вінниці та області грип, Майдан і резонансні вбивства
23 січня в історії Вінниці та області: грип, Майдан і резонансні вбивства
Детальніше
Вінницька "Нива" повертається до тренувань — амбітні плани та новий наставник
Вінницька "Нива" повертається до роботи — амбітні плани та новий тренер
Детальніше