“Нива” (Вінниця) у гостях поступилася “Чайці” - програли з рахунком – 4:2

11:06 01.03.2021

Футбольний клуб “Нива” провів перший контрольний поєдинок в цьому році на виїзді. В Петропавлівській Борщагівці 27 лютого наша команда зустрічалася із місцевою “Чайкою”, опонентом по групі “А” другої ліги.

Гра вийшла цікавою і проходила на зустрічних курсах. За словами представників господарів поля, нині “Нива” виглядає потужніше, ніж це було восени. Позитивні зміни вони пов’язують із новим головним тренером Володимиром Циткіним та посиленням складу.

В дебюті зустрічі вінничани відкрили рахунок. Наші футболісти скористалися помилкою голкіпера “Чайки”, який отримав м’яча від захисників і невдало вибив його. Після швидкого розіграшу ауту відзначився граючий президент “Ниви” Артур Загорулько, який із близької відстані розстріляв ворота. 0:1, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

Але вже через кілька хвилин “Чайка” вирівняла становище. Гол був схожим на попередній, тільки обійшлося без помилки воротаря. Володимир Тименко увірвався до карного майданчику і потужним ударом під поперечину зрівняв. 1:1.

Гра була приблизно рівною, обидві команди мали власні гольові епізоди. На 34-й хвилині Петропавлівська Борщагівка вийшла вперед після подачі кутового. Олег Лига на ближній штанзі зрізав м’яча у дальній кут. 2:1.

В другому таймі колективи робили багато замін, аби перевірити на полі всіх контрактників і потенційних новачків. Незабаром після перерви “Ниві” вдалася хороша контратака. Фланговий простріл замкнув Едуард Сербул. 2:2.

В середині другого тайму захисник “Чайки” Антон Музиченко, який раніше виступав за “Ниву”, із 25-метрів потужно пробив. М’яч опустився у дальній кут, торкнувся штанги та залетів у ціль. 3:2.

“Нива” мала чудовий шанс, аби знову вирівняти становище. Але шкіряна куля після пострілу із воротарського майданчика зрадницьки пройшла поруч зі штангою. Вже на доданих хвилинах, перед фінальним свистком, господарі встановили остаточний рахунок – 4:2.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) вдома переграла житомирське “Полісся”.

Вінничани привезли з чемпіонату Європи та Кубку світу з універсального бою 10 нагород
"Це був закономірний результат" - захисник вінницької "Ниви" про нічию з "Чайкою"