“Нива” (Вінниця) вдома переграла житомирське “Полісся”

11:06 19.02.2021

У Вінниці 18 лютого футбольний клуб “Нива” приймав команду першої ліги “Полісся” (Житомир). Цікава контрольна гра тривала чотири тайми, по 30 хвилин кожен.

До 90 хвилини вінничани грали в такому основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський. На початку першого з таймів вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого рахунок подвоїв Денис Громок, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

На четвертий тайм переважно вийшов молодіжний склад: Гурідов (в), Петрук, Федорук, Осмоловський, Підопригора, Пранман, Овсяницький, Білик, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Він не розгубив перевагу господарів. Отже, перша перемога оновленої “Ниви” на чолі із Артуром Загорульком і Володимиром Циткіним – із рахунком 2:0 над серйозним суперником.

Ми не зациклювалися на тому, що граємо проти команди першої ліги. Важливіше було провести хороший спаринг. Тому ми й погодилися грати із “Поліссям” навіть у такому незвичному форматі. Матч провели фактично два склади, тому він вийшов дуже корисним, – коментує Володимир Циткін.

За словами тренера, позитивний результат проти колективу із вищого дивізіону не є випадковим.

Наші футболісти потроху прогресують. Вони добре працюють на тренуваннях, зігруються, що й дає результат. Безумовно, перемогу допомогло здобути й те, що суперник помилявся, а ми реалізували свої гольові моменти, – додав Володимир Циткін.

Нагадаємо, у другому подільському дербі “Нива” (Вінниця) мінімально поступилася “Поділлю”.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань