У другому подільському дербі “Нива” (Вінниця) мінімально поступилася “Поділлю”

11:43 15.02.2021

13 лютого, вдруге за цей тиждень, вінницька “Нива” вдруге приймала одного із лідерів другої ліги «Поділля» (Хмельницький). Поєдинок пройшов на СК “Нива”.

Команди не побоялися морозної погоди, але тренери змінили традиційний таймінг матчу. Замість двох 45-хвилинок відбулося 3 тайми по 30 хвилин. В першому періоді трохи краще грала “Нива”. А наприкінці другого тайму подоляни, після помилки в захисті господарів поля, відкрили рахунок. Відзначився футболіст на перегляді, — інформує пресслужба ФК “Нива”.

В третьому таймі команди грали цікаво. Проте відзначитися нікому більше не судилося. Отже, 0:1 – перша поразка “Ниви” цієї зими в контрольних поєдинках.

Нагадаємо, “Нива” (Вінниця) припинила співпрацю з трьома гравцями.

Детальніше
У Вінниці відбувся забіг до 10-річчя започаткування Цивільно-військового співробітництва у ЗСУ