Нагороди передали рідним трьох загиблих військових з Крижопільської громади
Біля Алеї пам’яті загиблих захисників України у Крижопільській громаді 25 січня відбувся захід присвячений трьом військовослужбовцям громади, які віддали своє життя за мир в Україні.
Про це інформує Тульчинська районна військова адміністрація.
Кучмаренко Василь Миколайович з села Красносілка, Рябокінь Юрій Васильович з села Павлівка та Круглов Олександр Сергійович з смт Крижопіль ввійшли в новітню історію України Героями, які боролись за незалежність держави та віддали своє життя в ім’я Батьківщини, - йдеться у повідомленні.
Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, начальник другого відділу Тульчинського РТЦК та СП Володимир Мороз та Крижопільський селищний голова Володимир Василишен передали державні нагороди членам родин загиблих захисників.
![Нагороди передали рідним трьох загиблих військових з Крижопільської громади](/sites/default/files/styles/compressor/1600x727/inline-images/nagorodi-peredali-ridnim-trokh-zagiblikh-viyskovikh-z-krizhopilskoi-gromadi.jpg?itok=ubmIGtA2)
Посадовці висловили слова співчуття та підтримки батькам, дружинам, дітям з приводу гіркої втрати рідних людей. Доземний уклін та велика вдячність Героям-захисникам.
Медаль та нагрудні знаки
Відповідно до указу Президента України від 24 серпня 2023 року №17717 медаллю «За військову службу Україні» нагороджено солдата Кучмаренка Василя Миколайовича (посмертно).
Відповідно до наказів Головнокомандувача Збройних сил України від 6 листопада 2023 року №2614 та від 21 липня 2023 року №1623 почесним нагрудним знаком «Комбатанський хрест» нагороджено солдата Рябокінь Юрія Васильовича (посмертно) та «Золотим хрестом» матроса Круглова Олександра Сергійовича відповідно.
Нагадаємо, двох військовослужбовців з Могилів-Подільського району відзначили державними нагородами посмертно. Про це інформує голова Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій Яцук.