На війні загинув хоробрий доброволець з Калинівської громади

На війні загинув хоробрий доброволець з Калинівської громади

17:29 03.01.2024

На фронті загинув калинівчанин Сергій Коваль, який з перших місяців повномасштабної війни став на захист Вітчизни й поліг смертю Героя.

Про це 3 січня інформує Калинівська міськрада.

Народився Сергій Коваль 14 листопада 1972 року у Калинівці. Навчався у місцевій школі №1. Після закінчення школи здобув професію електрика у калинівському ПТУ №21. Тривалий час проживав у Хмільнику. Перед початком повномасштабної війни працював за кордоном, - йдеться у повідомленні.

У перші ж дні повномасштабної війни Сергій Коваль добровольцем пішов до територіального центру комплектування та соціальної підтримки й у березні 2022 року був мобілізований до війська.

У вічнім горі та скорботі залишилися дружина та два сини.

Земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. 

Про час і дату поховання обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, Вінниця прощається із Михайловим Костянтином Вячеславовичем, 1965 року народження. Поховають Героя на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Необережне куріння спричинило смертельну пожежу на Вінниччині
Необережне куріння спричинило смертельну пожежу на Вінниччині
Детальніше
Смертельна ДТП у Вахнівці після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Смертельна ДТП у Вахнівці на Вінниччині: після зіткнення з Hyundai загинув підліток на скутері
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
На Вінниччині 92-річна жінка впала у криницю врятувати її не вдалося
На Вінниччині 92-річна жінка впала у криницю: врятувати її не вдалося
Детальніше
П’ятничани, садиба Грохольських і парк Міклера у Вінниці проведуть безоплатну екскурсію для родин військових
П’ятничани, садиба Грохольських і парк Міклера: у Вінниці проведуть безоплатну екскурсію для родин військових
Детальніше