На Вінниччині цьогоріч вже зареєстрували 189 офіційних мільйонерів

На Вінниччині цьогоріч вже зареєстрували 189 офіційних мільйонерів

13:51 15.09.2022

У ході деклараційної кампанії цього року, доходи понад 1 млн грн задекларували 189 вінничан. Їхня кількість зросла проти минулого року на 34 особи. Загальна сума, задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 764,8 млн грн.

Про це під час нещодавнього брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Через податкових агентів вони вже сплатили близько 17,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 2,4 млн грн військового збору. Після проведених перерахунків – мають доплатити у бюджет майже 20,9 млн грн  ПДФО та близько 2,2 млн грн військового збору, –  зазначив посадовець.

Також Олег Мартинюк зауважив, що за статистикою найбільша кількість декларантів отримали свої мільйони від доходу з продажу рухомого та нерухомого майна – це 34 особи. Ще 14 задекларували доходи у вигляді дивідендів та зарплати. Іноземні доходи отримали 13 мільйонерів. Дохід у вигляді спадщини – дев'ять вінничан. Дохід від здійснення незалежної професійної діяльності задекларувало десять осіб. По декілька осіб заявили доходи від операцій з інвестиційними активами, доходи від надання майна у лізинг та доходи у вигляді роялті.

Загалом упродовж восьми місяців про свої минулорічні доходи прозвітувало 17,2 тисяч вінничан, котрі задекларували понад 1 млрд 832,5 млн грн доходів, – підсумував посадовець. 

Нагадаємо, за підсумками деклараційної кампанії 2021 року на Вінниччині 155 офіційних мільйонерів. Загальна сума, задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 748,6 млн грн.

Читайте також

У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
Родинам військовослужбовців спростили процес оформлення субсидій
Детальніше
Новий тариф на електроенергію не вирок! Як можна зекономити кошти за допомогою лічильника?
Детальніше
Вінничанки вкрали чужі банківські картки й скупились у магазинах на 21 тис. грн
Детальніше
У Калинівці нечиста на руку гостя вкрала у знайомої 200 доларів
Детальніше
Дві вінницькі громади потрапили у рейтинг найспроможніших в Україні
Детальніше