На Вінниччині стартував курс неформальної освіти для молоді з проєктного менеджменту
У межах курсу «MUST HAVE: практичні навички для створення проєктів» в усіх районах Вінницької області запланували проведення серії тренінгів для молоді.
Про це 17 березня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.
Перші навчання провели у Студенянській громаді Тульчинського району та Кунківській громаді Гайсинського району. Це малі громади з чисельністю населення до 5 тисяч осіб. Тому під час тренінгів окрему увагу приділили можливостям для молоді з малих громад, зокрема грантам Президента України для малих територіальних громад, які реалізує Український молодіжний фонд, — йдеться у повідомленні.

Під час навчання молодь мала нагоду:
- ознайомилися з основами проєктного менеджменту,
- сформували ідеї власних ініціатив,
- визначити цільову аудиторію, очікувані результати,
- запланувати перші кроки реалізації проєктів.
Підтримка молодіжних ініціатив надзвичайно важлива, оскільки саме молодь формує активне громадянське середовище, пропонує нові підходи до розвитку громад та здатна втілювати зміни, які відповідають актуальним потребам людей.
Нагадаємо, у сучасному ритмі життя, коли стрес і щоденна напруга оточують майже всіх, особливо важливо знаходити час для відновлення внутрішньої рівноваги та розвитку емоційної стійкості. Аби допомогти вінничанам ефективно справлятися з викликами сьогодення та зберігати ресурс, у креативному просторі «LEVEL 80» фахівчині відділу психологічної підтримки VinSmart Центру провели тренінг «Перезавантаження: від стресу до гармонії».





