На Вінниччині можна безкоштовно отримати L-тироксин

На Вінниччині можна безкоштовно отримати L-тироксин

09:06 13.04.2022

З початку повномасштабної війни Вінниччина отримала 6654 упаковок L-тироксину від європейських країн. Дозування препаратів від 25 до 200 мг. Усі ліки розподілені по 58 Центрам первинної медико-санітарної допомоги.

Пацієнти їх можуть отримати безкоштовно у сімейних лікарів.

Ці ліки ми отримали за час війни як гумвантаж. Варто зазначити, що на початку їх дійсно не було в Україні і в аптечній мережі також. Майже щодня до нашого департаменту зверталися мешканці області і переселенці з проханням допомогти отримати препарат. Завдяки співпраці із закордонними партнерами і підтримці МОЗ це питання вдалося врегулювати. Сімейні лікарі сформували потребу, згідно чого й отримали L-тироксин. Ці поставки дали можливість забезпечити пацієнтів медикаментами на кілька місяців, - зазначила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко.

Якщо з якихось причин не вдалося отримати ліки у сімейного лікаря, тоді варто звернутися до Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру за тел.: 097-218-90-35 або 61-17-36.

Нагадаємо, пацієнтам із хронічними захворюваннями важливо не припиняти приймати ліки, які призначив медик. Для цих пацієнтів продовжує працювати програма "Доступні ліки".

Читайте також

Якість медичних послуг на Вінниччині перевірили фахівці НСЗУ
Детальніше
Перша допомога: як врятувати людину у життєво небезпечних ситуаціях
Детальніше
41 окремій механізованій бригаді потрібні Янголи
Детальніше
Центр онкології проводить виїзні прийоми лікарів
Детальніше
На Вінниччині створюватимуть мобільні аптечні пункти
Детальніше
Вінниця представила проєкт розвитку реабілітаційного відділення на міжнародному заході
Детальніше