На Вінниччині можна безкоштовно отримати L-тироксин

На Вінниччині можна безкоштовно отримати L-тироксин

09:06 13.04.2022

З початку повномасштабної війни Вінниччина отримала 6654 упаковок L-тироксину від європейських країн. Дозування препаратів від 25 до 200 мг. Усі ліки розподілені по 58 Центрам первинної медико-санітарної допомоги.

Пацієнти їх можуть отримати безкоштовно у сімейних лікарів.

Ці ліки ми отримали за час війни як гумвантаж. Варто зазначити, що на початку їх дійсно не було в Україні і в аптечній мережі також. Майже щодня до нашого департаменту зверталися мешканці області і переселенці з проханням допомогти отримати препарат. Завдяки співпраці із закордонними партнерами і підтримці МОЗ це питання вдалося врегулювати. Сімейні лікарі сформували потребу, згідно чого й отримали L-тироксин. Ці поставки дали можливість забезпечити пацієнтів медикаментами на кілька місяців, - зазначила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко.

Якщо з якихось причин не вдалося отримати ліки у сімейного лікаря, тоді варто звернутися до Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру за тел.: 097-218-90-35 або 61-17-36.

Нагадаємо, пацієнтам із хронічними захворюваннями важливо не припиняти приймати ліки, які призначив медик. Для цих пацієнтів продовжує працювати програма "Доступні ліки".

Читайте також

Орден Святого Пантелеймона хто у Вінниці отримав нагороди та отримав благословення архіпастиря
Орден Святого Пантелеймона: хто у Вінниці отримав нагороди та отримав благословення архіпастиря
Детальніше
На Вінниччині мотоблок ледь не розчавив ногу своєму господарю
На Вінниччині мотоблок розчавив ногу своєму власнику: потерпілого госпіталізували
Детальніше
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Детальніше
Під Вінницею три доби шукали зниклого чоловіка і знайшли у занедбаному кар’єрі
Під Вінницею три доби шукали зниклого чоловіка і знайшли у занедбаному кар’єрі
Детальніше
У Вінниці викрили лікаря, який різав здорових чоловіків, щоб «відмазати» від армії
У Вінниці викрили лікаря, який різав здорових чоловіків, щоб «відмазати» від армії
Детальніше
«Цикада» вже на Вінниччині у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
«Цикада» вже на Вінниччині: у регіоні зафіксували перший випадок нового субваріанту COVID-19
Детальніше