Вінничанин облаштував домашній цех з виготовлення самогону
Працівники поліції ліквідували точку з виготовлення сурогатного алкоголю, яку облаштував на території свого домоволодіння 57-річний вінничанин.
Під час огляду в господарському приміщенні поліцейські виявили та вилучили дві тони сировини для виробництва алкоголю, понад 220 літрів готової алкогольної продукції підпільного виробництва та апарат для її виготовлення.
Домашню горілку правопорушник виготовляв у приміщенні літньої кухні. Ємності з закваскою та саморобною горілкою утилізовані. На чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення), - повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
![Вінничанин облаштував домашній цех з виготовлення самогону](/sites/default/files/styles/compressor/1280x958/inline-images/e8f587d8-4c57-40af-8fdf-24eb82a2d3c3.jpg?itok=VCG2Kb10)
Нагадаємо, у Вінницькому районі поліція припинила виробництво фальсифікованого алкоголю, маркованого відомими торговими брендами. Організував протиправну діяльність 46-річний житель Вінницького району.