На Вінниччині 5339 першокласників отримали «Пакунок школяра»
У Вінниці відбулася нарада щодо реалізації державної ініціативи «Пакунок школяра» та підготовки закладів освіти до організації безкоштовного харчування учнів у 2026/2027 навчальному році.
Про це 20 серпня інформує ВІТА ТБ з посиланням на Вінницьку обласну військову адміністрацію.
У Вінницькій області виплати вже отримали 5 339 дітей на загальну суму 26,7 мільйона гривень, — йдеться у повідомленні.
Учасники наради обговорили реалізацію державної програми «Пакунок школяра», яка передбачає виплату одноразової грошової допомоги в розмірі 5 тисяч гривень на кожну дитину, зараховану до першого класу. Детально розглянули умови та можливості програми, зокрема наголошували на механізмах подання заяв через застосунок «Дія» та розширенні варіантів використання грошової допомоги родинами першокласників.
Головам громад та керівникам відділів освіти доручено організувати активну інформаційну роз'яснювальну роботу серед батьків та забезпечити інформаційний супровід на офіційних вебсайтах і сторінках громад у соціальних мережах, щоб жодна дитина не втратила своє право на допомогу через необізнаність, — наголосила Ірина Коцюбівська.





