На Ладижинській ТЕС аварійно відключався єдиний працюючий енергоблок

На Ладижинській ТЕС аварійно відключався єдиний працюючий енергоблок

11:17 11.05.2021

Енергетики Ладижинської ТЕС достатньо швидко відновили роботу енергоблоку №1 і вже вночі ТЕС генерувала електроенергію в енергосистему країни. 

Про це 10 травня поінформували у ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Наразі енергоблок №1 несе навантаження 197 МВт, - йдеться у повідомленні.

Напередодні того ж дня о 19:17 на ДТЕК Ладижинській ТЕС аварійно відключився енергоблок №1, єдиний, який працював на той момент на ТЕС. Відключення енергоблока сталося через спрацьовування захисту (в результаті відключення двох дуттьових вентиляторів). Причини спрацьовування з'ясовують.

Відключення енергоблока №1 ДТЕК Ладижинська ТЕС відбулося без перебоїв енергопостачання власних потреб. Відключення споживачів немає. Надмірного впливу на довкілля не було. 

Нагадаємо, поліція розслідує причини травмування людей на Ладижинській ТЕС.

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше