На фронті загинув хоробрий солдат із Сосонки - Героя зустрінуть “живим коридором”

На фронті загинув хоробрий солдат із Сосонки - Героя зустрінуть “живим коридором”

20:20 15.06.2024

Знову сумна втрата. Загинув Герой із Сосонки – Ігор Євич. Земляки зустрінуть 16 червня Героя “живим коридором”.

Про це інформує Стрижавська територіальна громада.

У неділю, 16 червня, о 10:00 приходьте, вшанувати пам'ять загиблого живим коридором. Шикуємося від початку села, далі – по вул. Миру до Храму Архістратига Михаїла (вул. Прибережна). Там і відбудеться церемонія прощання, - йдеться у повідомленні.

Ігор Євич народився 16 травня 1976 року в Сосонці. Здобув шкільну освіту у Вінницькому ліцеї №20. Потім навчався на кухаря у Вінницькому вищому професійному училищі №3. Працював водієм у компанії «Нова пошта».

22 квітня 2022 року Ігор Євич приєднався до лав ЗСУ боронити Україну. Воював на Запорізькому напрямку. Був солдатом, служив в мотострілецькій бригаді та в піхоті військової частини А7013. Загинув 12 червня під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Роботине Запорізької області. 

Удома на бійця чекали мама Анна Михайлівна, батько Олег Павлович, сестра Альона, дружина Наталія, діти Анастасія і Павло. Про Ігоря завжди відгукувалися як про надійну людину, на яку завжди можна було покластися. Його вдача була доброю, турботливою, завжди вболівав за справедливість. Полюбляв рибалити із сином, і такі стосунки давали йому натхнення.

Земляки висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Нагадаємо, безжалісна війна обірвала ще одне молоде життя. На війні загинув житель Сальника Богдан Касинюк.

Читайте також

Старший майстер бронетанкової техніки з Гайсинщини загинув, боронячи Україну
Старший майстер бронетанкової техніки з Гайсинщини загинув, боронячи Україну
Детальніше
У 43 роки раптово обірвалося життя Захисника з Тростянеччини
У 43 роки раптово обірвалося життя Захисника з Тростянеччини
Детальніше
Майже чотири десятиліття служіння медицині у Вінниці пішла з життя лікарка вищої категорії Лариса Куревіна
Майже чотири десятиліття служіння медицині: у Вінниці пішла з життя талановита лікарка
Детальніше
Понад три роки вважався зниклим безвісти 23 липня кортеж із тілом Героя-захисника прибуде до Ямполя
Понад три роки вважався зниклим безвісти: 23 липня кортеж із тілом Героя-захисника прибуде до Ямполя
Детальніше
Керівник духового оркестру став мінометником Тульчинська громада попрощалася із Героєм-захисником
Керівник духового оркестру став мінометником: Тульчинська громада попрощалася із Героєм-захисником
Детальніше
23 липня Жмеринка зустрічає «на щиті» десантника Анатолія Крисько
23 липня Жмеринка зустрічає «на щиті» десантника Анатолія Крисько
Детальніше