Могилів-Подільські лісівники проріджують ліс - цього року майже на 800 гектарах

Могилів-Подільські лісівники проріджують ліс - цього року майже на 800 гектарах

09:39 18.02.2021
398

Для лісівників Вінниччини немає перерви чи відпустки у лісокультурному циклі робіт. Однією з надважливих робіт є виконання рубок догляду: освітлення, прочищення, проріджування, прохідна рубка.

Це фізично важка справа, яка є дуже затратною у плані людських ресурсів. Могилів-Подільський лісгосп залучає до цих робіт професійних лісівників та новітні механізми, які спрощують цю важку працю. І тому підприємство вже виконало у цьому році значну частину робіт із проведення доглядів у молодняках. Заплановані річні обсяги проведення рубок догляду у молодняках на 2021 рік у лісгоспі складають 391 га, в т. ч. освітлення – 272 га, прочищення 119 га.

На теперішній час підприємством проведено рубки догляду у молодняках на площі 89 га: освітлення – 65 га, прочищення 24 га, - розповів головний лісничий підприємства Олександр Хомич.

З цього об’єму значну частину робіт проведено механізованим способом. Зокрема у Джуринському лісництві, де найбільший обсяг рубок у молодняках, 26 га освітлень проведено подрібнювачем “Kansas–170” в агрегаті з трактором МТЗ–892.

А у Моївському лісництві з початку поточного року 11 га освітлень проведено з допомогою мульчера “Orsi W-Forrest 1700” в агрегаті з трактором МТЗ – 892.

Нагадаємо, Могилів-подільські лісівники готуються до весняного садіння лісу.

Читайте також
Ліс садити - не дарма на світі жити
Детальніше
Неодноразово засудженого громадянина Молдови випроводили з Вінниччини
Детальніше
У Могилів-Подільському районі затримали грабіжників “металістів”
Детальніше
Учнівське лісництво Вінницького держлісгоспу теж саджає ліс
Детальніше
Житло для дітей-сиріт: незабаром квартиру отримає жителька Могилів-Подільської громади
Детальніше
Гайсинські лісівники завершили роботу над створенням мінералізованих смуг
Детальніше