Мешканці Дружелюбівки зарибили центральний ставок

Мешканці Дружелюбівки зарибили центральний ставок

12:26 05.05.2021

Триста кілограмів зарибку випустили днями у свій центральний ставок мешканці Дружелюбівки. Про це інформує офіційний сайт місцевої громади.

Рішення про зариблення ставка мешканці громади прийняли ще у грудні минулого року, а в нинішньому році на спільних зборах вони прийняли ще одне рішення — про створення у селі спілки рибалок, яка буде опікуватися Центральним ставком та дбати про порядок на прилеглій до нього території.

Торік нам спустили ставок, — розповідає виконуюча обов’язки старости Дружелюбівського старостинського округу Ольга Яремчук. – Небайдужі мешканці нашого села тоді поспішили на порятунок риби. Частину риби ми реалізували та вторгували за неї сімнадцять тисяч сто гривень, а матки з ікрою перенесли ще в один наш ставок – Карпієвський. Вісімнадцятого грудня у нас відбулися збори села, на яких ми вирішували, що робити із вторгованими за рибу коштами. Тоді було винесено чотири пропозиції — витратити на будівництво паркану біля церкви з подальшим додатковим залученням коштів, роздати учасникам АТО, які не допустили гибелі риби, залишити на зарибок та закупити рибу і роздати різним верствам населення, що потребують допомоги. За результатом голосування односельці прийняли рішення використати кошти на зарибок, за даний варіант проголосували 30 осіб.

А вже в березні жителі Дружелюбівки прийняли рішення про створення неприбуткової громадської організації “Спілка рибалок Дружелюбівки”, яка буде користуватися Центральним ставком та утримувати його прилеглу територію в належному стані. До спілки виявили бажання увійти двадцять сім мешканців громади, а головою спілки односельці обрали учасника АТО Романа Мушенка.

Нагадаємо, аматор створив гугл-карту риболовних місць усієї Вінницької області.

Читайте також

За місяць на Вінниччині виявили понад 100 фактів незаконного вилову риби
Детальніше
Житель Вінниччини під час нересту наловив карасів на понад 11 тис. грн
Детальніше
На Вінниччині розслідують 10 кримінальних проваджень щодо незаконного вилову риби
Детальніше
У Вінниці на місцевих ринках перевірили рибу на свіжість
Детальніше
Браконьєр на водоймах Вінниччині наловив риби на майже на 800 000 гривень
Детальніше
У Південному Бузі браконьєр виловлював рибу сітками
Детальніше