Мер Вінниці Сергій Моргунов Конференція з відновлення України – важлива подія

Мер Вінниці Сергій Моргунов: Конференція з відновлення України – важлива подія

18:51 05.07.2022

Сьогодні, 5 липня, у Швейцарії продовжилась Конференція з відновлення України. Участь у ній, разом із представниками центральної влади, взяли керівники органів місцевого самоврядування трьох українських міст: Вінниці – міський голова Сергій Моргунов, Дніпра – міський голова Борис Філатов та Львову – міський голова Андрій Садовий.

Ключова подія цього дня – презентація підсумкового документу #URC2022 – "Декларації Лугано".

В ньому визначено три базові пріоритети: люди, економіка, інфраструктура. Вінницький міський голова Сергій Моргунов та зауважив, що ця позиція співзвучна із вінницьким підходом до формування ключових документів міста – свого часу такі акценти стали базовими у Стратегії розвитку Вінниці, - йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.

Очільник міста зазначив, що на конференції говорили і про місцеве самоврядування. Зокрема, Прем’єр-міністр України зазначив, що "реформа децентралізації та незалежне місцеве самоврядування дозволили на місцях неймовірно відстоювати кожне місто, кожну громаду".

Тож, Сергій Моргунов вважає, що муніципалітети ще раз підтвердили свою спроможність ефективно діяти не тільки в мирний час, а й в умовах війни, та виправдали ті очікування, які закладались в ідею децентралізації.

Тепер важливо, щоб нові інструменти та можливості співпраці, які зараз формуються на державному рівні, бути доступними для місцевого самоврядування, - говорить очільник міста.

Також Сергій Моргунов додав, що конференція з відновлення України – важлива подія для нашої держави. Вона стала передусім майданчиком для багаторівневого обміну думками в такому масштабі, якого ще не було, і з безпрецедентною кількістю світових інституцій та фахівців, які готові допомагати нашій країні.

Тому участь у ній – корисна. Зосереджуюсь на проведенні зустрічей, які допоможуть підсилити економічний сектор міста та збільшити кількість робочих місць. Після конференції відвідаю ще Цюріх по проекту "швейцарські трамваї для Вінниці". Це відрядження, як завжди, оплачую самостійно, – повідомив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, до Вінниці в рамках швейцарської гуманітарної місії надійшла уже друга партія допомоги. Цього разу 11 тонн м'ясних консервів. Зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва підписали договір про передачу допомоги.

Embedded thumbnail for Мер Вінниці Сергій Моргунов: Конференція з відновлення України – важлива подія

Читайте також

У Вінниці збільшать кількість аварійних бригад, щоб швидше ліквідовувати взимку аварії на мережах
У Вінниці збільшать кількість бригад, щоб швидше ліквідовувати аварії на мережах
Детальніше
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Детальніше
Мер Вінниці Сергій Моргунов привітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ
Мер Вінниці Сергій Моргунов: привітання з Днем Повітряних Сил ЗСУ
Детальніше
Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн
Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн
Детальніше
У Вінниці відзнаку «За мужність та відвагу» отримав полковник Андрій Сідаш
У Вінниці відзнаку «За мужність та відвагу» отримав полковник Андрій Сідаш
Детальніше
У Вінниці будують сучасний логістичний комплекс на понад 10 тис. кв.метрів
У Вінниці будують сучасний логістичний комплекс на понад 10 тис. кв.метрів
Детальніше