Сергій Моргунов: "Нова партія продовольчої допомоги від Швейцарії - 11 тонн м'ясних консервів"

Сергій Моргунов: "Нова партія продовольчої допомоги від Швейцарії - 11 тонн м'ясних консервів"

19:13 19.04.2022

До Вінниці в рамках швейцарської гуманітарної місії надійшла уже друга партія допомоги. Цього разу 11 тонн м'ясних консервів.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Поставки продуктів від швейцарських партнерів розпочались минулого тижня. Тоді ж і було підписано договір зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва про передачу допомоги.

Ми надзвичайно вдячні за таку швидку реакцію на наше звернення про допомогу. Наші партнери закупили для Вінниці загалом понад тисячу тонн борошна, цукру, круп, олії, сухого молока, консервів. Причому усі товари - українського виробництва. Це наймасштабніша продовольча місія на підтримку нашого міста, - говорить Сергій Моргунов. - З підтримкою наших друзів з-за кордону ми можемо набагато більше. Працюємо далі. Головне - допомогти тим, хто цього потребує найбільше.

Очільник громади каже, що вантажі будуть надходити поступово. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передає частину отриманої допомоги у зону бойових дій, а також на потреби внутрішніх переселенців у місті та області - а це 120 тисяч людей.

Нагадаємо, 14 квітня до Вінниці прибула перша партія продовольства від швейцарської гуманітарної місії. Тоді передали понад 100 тонн продуктів харчування. Детальніше за посиланням.

Читайте також

Кухар-кондитер став сапером Вінниця прощається з бійцем Вадимом Безганом
Кухар-кондитер став сапером: Вінниця прощається з бійцем Вадимом Безганом
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Постачала чай до росії Вінницький суд оголосив вирок бухгалтерці кримського підприємства
Постачала чай до росії: Вінницький суд оголосив вирок бухгалтерці кримського підприємства
Детальніше
Захищаючи Україну, загинув випускник вінницького ліцею №20
Захищаючи Україну, загинув випускник вінницького ліцею №20
Детальніше
Ветеран, який захищав Маріуполь, тепер працює автомеханіком і мріє про власну майстерню у Вінниці
Захисник Маріуполя, тепер працює автомеханіком і мріє про власну майстерню у Вінниці
Детальніше
Гніванська громада зустріла Героя, який повернувся після трьох років полону
Гніванська громада зустріла Героя, який повернувся після трьох років полону
Детальніше