"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради

"Маємо узгодити всі питання": обговорили передачу "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради

13:16 05.06.2024

5 червня заступник голови обласної ради Анатолій Ткач та начальник управління з питань майнових та орендних відносин, будівництва, інфраструктури, ЖКГ виконавчого апарату обласної ради Василь Броварник взяли участь у засіданні робочої групи з питань передачі підприємства "Вінницяоблводоканал" до комунальної власності Вінницької міської ради.

Заступник начальника ОВА Сергій Здітовецький ознайомив присутніх з наказом начальника обласної військової адміністрації про створення робочої групи. Наголосив на тому, що до її складу додатково включено заступника голови обласної ради Анатолія Ткача та начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергія Кушніра.

Директор "Вінницяоблводоканалу" Дмитро Кістіон розповів про поточний стан справ у діяльності підприємства та озвучив основні фінансові показники його роботи.

Департамент відстежував фінансово-економічну діяльність підприємства. Фактично, нині споживачами водоканалу є жителі міста Вінниці. Тому передача підприємства - правильне рішення, - зазначив директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський.

"Маємо узгодити всі питання": триває процес передачі "Вінницяоблводоканалу" у власність міськради

Він додав, що серед головних причин передачі об'єкта - відсутність коштів в обласному бюджеті на утримання підприємства та продовження процесів децентралізації, які передбачають, що таке підприємство має бути передане територіальній громаді.

"Вінницяоблводоканал" - об'єкт критичної інфраструктури. Ми маємо бути впевнені, що послуги будуть і надалі надаватися вчасно і в повному обсязі. Необхідно, щоб процес передачі підприємства відповідав чинному законодавству, - прокоментував заступник голови обласної ради Анатолій Ткач. - Рішення про передачу підприємства буде приймати депутатський корпус на сесії Вінницької обласної ради. Тож всі питання мають бути узгоджені.

Члени робочої групи обговорили виконання наказу начальника ОВА щодо узгодження позицій з передачі підприємства "Вінницяоблводоканал". Вони проголосували за надання протокольних доручень згідно з прийнятими рішеннями.

Нагадаємо, Вячеслав Соколовий провів чергову 53 сесію Вінницької обласної ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у війні з російським агресором.

Читайте також

Де 25 липня триватимуть ремонти комунальної сфери Вінниці — повний перелік
Детальніше
Старі труби на пенсію: "Вінницяоблводоканал" готується до осінньо-зимового періоду
Детальніше
Працівники ночують біля тимчасового водогону, поки триває ремонт 60-річних магістральних труб
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Де ремонтують комунальні мережі Вінниці 22 липня
Детальніше