Кращі спортсмени Вінниччини отримали Почесні грамоти від облради
9 вересня, напередодні професійного свята – Дня фізичної культури і спорту, в обласному молодіжному центрі "Квадрат" у Вінниці відбулися урочистості.
Заступник голови обласної ради Ігор Івасюк та перша заступниця начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна вручили Почесні грамоти обласної ради та обласної державної адміністрації провідним спортсменам, тренерам і працівників галузі.
Від імені голови обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ваші успіхи додають впевненості всім нам, віри, що все буде Україна, і що ми – нація переможців, – сказав Ігор Івасюк, вітаючи спортсменів. – На честь українських спортсменів в різних куточках світу звучить державний гімн України. Піднімають український прапор. Сьогодні ви присвячуєте свої здобутки нашим бійцям, нашим Збройним Силам.
![Кращі спортсмени Вінниччини отримали Почесні грамоти від облради](/sites/default/files/styles/compressor/800x533/inline-images/kraschi-sportsmeni-vinnichchini-otrimali-pochesni-gramoti-vid-oblradi-5.jpg?itok=5gd0F38V)
Ігор Івасюк підкреслив, що обласна Рада опікується фізичною культурою й спортом. В цьому році продовжено традицію виплачувати стипендію ветеранам-спортсменам та винагороди за високі досягнення у спорті учасникам змагань та їхнім тренерам.
Бажаю вам перемог на спортивних аренах, стадіонах та в залах. Нових вершин і нових звершень!, – сказав Ігор Івасюк. – Несіть гордо прапор Вінниччини та державний прапор та перемагайте як на всеукраїнських змаганнях, так і на міжнародних. А усім нам – великої перемоги над ворогом.
![Кращі спортсмени Вінниччини отримали Почесні грамоти від облради](/sites/default/files/styles/compressor/800x533/inline-images/kraschi-sportsmeni-vinnichchini-otrimali-pochesni-gramoti-vid-oblradi.jpg?itok=KcGpoC1Z)
Нагадаємо, 19 серпня під головуванням Наталії Замкової відбулось засідання комісії обласної Ради в галузі спорту. Головним питанням було призначенням стипендій провідним спортсменам.