Кожного другого вінницького безробітного працевлаштовують у сфері сільського господарства

Кожного другого вінницького безробітного працевлаштовують у сфері сільського господарства

11:27 22.09.2021

Зменшення рівня безробіття залишається одним із завдань у діяльності та функціонуванні державної служби зайнятості. Разом з тим ринок праці диктує свої вимоги та має певні тенденції.

Для ринку праці Вінницької області характерним є: скорочення робочих місць, міграція робочої сили за кордон, дисбаланс між попитом і пропозицією на ринку праці, низький рівень оплати праці та ін.

Послугами Вінницької обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2021 року скористалися 85,2 тис. громадян, які шукали роботу, з них 49,3 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Допомогу по безробіттю отримували 46,8 тис. осіб. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовано 18,6 тис. осіб, зокрема 16 тис. осіб - зареєстрованих безробітних, - розповіла директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

За сприяння обласної служби зайнятості найбільше громадян були працевлаштовані за такими видами економічної діяльності: 47,6%- у сільському господарстві, 13,2% - у переробній промисловості, 10,1% - у сфері торгівлі та 5,2% - у сфері державного управління й оборони.

За професійними групами 33,3%працевлаштованих - це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 16,2% - особи без професії та особи, які мають найпростіші професії,10,6% – кваліфіковані робітники з інструментом, 9,3% – працівники сфери торгівлі та послуг, 6,9% - кваліфіковані робітники сільського господарства.

Довідково

Станом на 1 вересня послуги Вінницької обласної служби зайнятості отримували 44,8 тис. громадян, з них 15,8 тис. осіб мали статус безробітного, що на 28,9% менше, ніж на відповідну дату минулого року. На одне вільне робоче місце претендувало шість безробітних (на 1 серпня 2020 року цей показник становив вісім осіб).

Нагадаємо, У Вінниці відбудеться тренінг для молоді з інвалідністю "Активне працевлаштування".

Читайте також

У Вінниці розширили перелік вакансій з суспільно корисних робіт для безробітних
Детальніше
У Вінниці стартував проєкт PROLEAP, присвячений розвитку ринку праці
Детальніше
Зміни своє життя - зміни свою роботу: “ВІТА” оголошує кастинг телеведучих
Детальніше
У Вінниці для старшокласників провели "ярмарок професій"
Детальніше
Для дітей Захисників та ВПО Вінниці влаштували екскурсію за лаштунки телеканалу
Детальніше
Вінницька міськрада з обласним центром зайнятості запускає проєкт для безробітних
Детальніше