Хто очолить Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи

Хто очолить Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи

11:45 06.07.2021

5 липня під головуванням заступника голови Вінницької облради Ігоря Івасюка відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

На засіданні були присутні 8 із 9 членів конкурсної комісії, а також запрошені: член громадської організації “ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО” Андрій Грачов і заступниця директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко.

На засіданні члени конкурсної комісії розглянули три питання порядку денного: про оголошення проведення конкурсу на посаду керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, про затвердження змісту оголошення про проведення конкурсу та про оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Ігор Івасюк поінформував присутніх про порядок формування конкурсної комісії, про повноваження членів комісії, а також ознайомив із оголошення про проведення конкурсу, вимогами до претендентів і датами наступних засідань комісії.

Документи на конкурс на зайняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи приймаються із 5 липня по 23 липня. Розгляд заяв претендентів та допуск їх до участі у конкурсі – 28 липня, заслуховування конкурсних пропозицій та співбесід з претендентами – 4 серпня.
Засідання конкурсної комісії транслювалося в прямому ефірі на сайті Вінницької облради.

Нагадаємо, Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини.

Читайте також

Коледж незламних історія Погребищенського медколеджу, що готує бойових медиків для фронту
Коледж незламних: історія Погребищенського медколеджу, що готує бойових медиків для фронту
Детальніше
Підготовка до зими та підтримка бізнесу підсумки візиту Прем’єр-міністерки до Вінниці
Підготовка до зими та підтримка бізнесу: підсумки візиту Прем’єр-міністерки до Вінниці
Детальніше
15 хвилин, що рятують життя у Вінниці безкоштовно перевіряють родимки
15 хвилин, що рятують життя: у Вінниці безкоштовно перевіряють родимки
Детальніше
Від антибіотиків до серцевих препаратів благодійники суттєво підсилили лікарні Вінниччини
Від антибіотиків до серцевих препаратів: благодійники суттєво підсилили лікарні Вінниччини
Детальніше
Калинівська громада передала високотехнологічні дрони нацгвардійцям на Покровський напрямок
Калинівська громада передала високотехнологічні дрони нацгвардійцям на Покровський напрямок
Детальніше
Майбутнє децентралізації у Вінниці вирішували, як залишити податки там, де живуть люди
Майбутнє децентралізації: у Вінниці вирішували, як залишити податки там, де живуть люди
Детальніше