Хто очолить Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи

Хто очолить Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи

11:45 06.07.2021
55

5 липня під головуванням заступника голови Вінницької облради Ігоря Івасюка відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

На засіданні були присутні 8 із 9 членів конкурсної комісії, а також запрошені: член громадської організації “ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО” Андрій Грачов і заступниця директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Тетяна Бондаренко.

На засіданні члени конкурсної комісії розглянули три питання порядку денного: про оголошення проведення конкурсу на посаду керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, про затвердження змісту оголошення про проведення конкурсу та про оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Ігор Івасюк поінформував присутніх про порядок формування конкурсної комісії, про повноваження членів комісії, а також ознайомив із оголошення про проведення конкурсу, вимогами до претендентів і датами наступних засідань комісії.

Документи на конкурс на зайняття посади керівника Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи приймаються із 5 липня по 23 липня. Розгляд заяв претендентів та допуск їх до участі у конкурсі – 28 липня, заслуховування конкурсних пропозицій та співбесід з претендентами – 4 серпня.
Засідання конкурсної комісії транслювалося в прямому ефірі на сайті Вінницької облради.

Нагадаємо, Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини.

Читайте також
“Липовецька астроблема” оголошена об’єктом природно-заповідного фонду
Детальніше
У Довжку День села відсвяткували з безпрограшною лотереєю
Детальніше
У Вінниці працівники муніципальної варти зможуть надавати домедичну допомогу
Детальніше
Вінницька обласна Рада затвердила відзнаки обласного рівня
Детальніше
Призначили керівників трьох вінницьких обласних комунальних підприємств
Детальніше
Кісти молочних залоз: діагностика, лікування - поради вінницького медика
Детальніше