Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини

Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини

12:23 15.06.2021
120

15 червня заступник голови облради Ігор Івасюк провів засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад директорів обласних закладів освіти.

Зокрема, члени конкурсних комісій розглянули кандидатури на посади директорів чотирьох закладів: Буднянської спеціальної школи; Вінницького навчально-реабілітаційного центру "Гніздечко";  Кисляцького навчально-виховного комплексу: спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів - дошкільного навчального закладу Гайсинського району та Нечуївської спеціальної школи.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, перевірки знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти. Також перевіряються професійні компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, – наголосив голова конкурсної комісії Ігор Івасюк під час засідання.

За словами заступника голови обласної Ради, на попередньому засіданні конкурсної комісії до участі в конкурсі на посади директорів були допущені:

  • на посаду директора “Буднянської спеціальної школи” - Людмилу Осадчук;
  • на посаду директора Вінницького навчально-реабілітаційного центру “Гніздечко” - Михайла Басюка;
  • на посаду директора “Кисляцького навчально-виховного комплексу: спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу Гайсинського району Вінницької обласної Ради” - Дмитра Порохнявого;
  • на посаду директора “Нечуївської спеціальної школи” - Галину Брюнеткіну.

Члени комісій заслухали презентації перспективних планів розвитку комунальних закладів освіти. Кандидати на посади отримали тестові письмові завдання на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та письмове ситуаційне завдання на знання професійних компетентностей.

За результатами засідання конкурсних комісій протоколи та відеозаписи онлайн-трансляції оприлюднюються на офіційному сайті обласної Ради. Конкурсна комісія упродовж двох днів з дня завершення конкурсного відбору визначить переможця конкурсу або визнає конкурс таким, що не відбувся, – зазначив Ігор Івасюк.  

Нагадаємо, у Вінницькій академії безперервної освіти буде новий керівник.

Читайте також
У Вінниці триває архітектурний конкурс
Детальніше
У Вінниці визначили фіналістів всеукраїнського архітектурного конкурсу "Коцюбинський вдома"
Детальніше
Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву
Детальніше
У Жмеринці учасникам Координаційної ради показали дитсадок, школу та басейн
Детальніше
1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи
Детальніше
Вінницький першокурсник став лауреатом конкурсу у Великому Герцогстві Люксембург
Детальніше