Калинівська громада зібрала бус зі смачними гостинцями для нацгвардійців
Квашені огірки та помідори, оселедці, солодощі, хлібці, м’ясні консерви, захисні сітки та інші необхідні для військових речі – черговий гостинець від Калинівської громади знову відвезли калинівським нацгвардійцям.
Традиційно збирали вантаж громадою та з допомогою підприємців.
Не маємо права забувати про тих, хто нині перебуває на передовій, хто боронить наш спокій. Тому й надалі допомагатимемо нашим військовим. Ми перед ними в неоплатному боргу, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.
Гостинці вже прибули до військових і вони вже можуть посмакувати домашніми смаколиками, які земляки готували для них з любов’ю.
![Калинівська громада зібрала бус зі смачними гостинцями для нацгвардійців](/sites/default/files/styles/compressor/750x421/inline-images/kalinivska-gromada-zibrala-bus-zi-smachnimi-gostincyami-dlya-nacgvardiyciv-2.jpg?itok=WT_JjjV6)
Нагадаємо, вінницькі Нацгвардійці долучилися до флешмобу подяки захисникам і захисницям - #вшануйгероя Флешмоб започаткувало МВС України.