У Тульчині наркоторгівцю-рецидивісту присудили дев'ять років позбавлення волі

У Тульчині наркоторгівцю-рецидивісту присудили дев'ять років позбавлення волі

12:29 14.08.2022

Тульчинський районний суд Вінницької області за результатами оцінки наданих прокурором Тульчинської окружної прокуратури доказів визнав винуватим 36-річного місцевого жителя у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України (збут наркотичних та психотропних речовин).

У судовому провадженні прокурор довів, що у червні 2022 року обвинувачений, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів, неодноразово збував мешканцям Вінницької області за грошові кошти психотропні речовини, обіг яких обмежено – амфетамін та особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – канабіс.

За результатами розгляду обвинувального акта підсудного суд визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та присудив дев'ять років позбавлення волі з конфіскацією майна, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

На цей час вирок законної сили ще не набрав.

Нагадаємо, Вінницький міський суд Вінницької області визнав обґрунтованими доводи прокурора Жмеринської окружної прокуратури та визнав винуватим 30-річного жителя Жмеринського району у вчиненні злочину, передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з особливою жорстокістю).

Читайте також

Поблизу Тульчина водійка "лади" наїхала на велосипедиста - чоловік в лікарні
Детальніше
Під Вінницею водій керував автомобілем під наркотичними солями
Детальніше
На Вінниччині знешкодили міжрегіональний наркосиндикат
Детальніше
Хлопчик підпалив кабінет директора школи у Жмеринському районі
Детальніше
Приїхали збувати психотропи на території Вінницького району
Детальніше
Суддя Вінницького апеляційного суду отримала відставку
Детальніше