Калинівка передала військовим обладнання для захисту неба над Україною

Калинівка передала військовим обладнання для захисту неба над Україною

12:46 25.01.2024

На чергове звернення українських захисників Калинівська міська рада придбала ще два блоки багатоканальної швидкої зарядки Bandera Power та два потужні прожектори. Нове обладнання вже передали військовим і його використовуватимуть для надійного захисту неба над Україною.

Про це 25 січня інформує Калинівська міська рада.

З початку року Калинівська міська рада та благодійники передали нашим захисникам двадцять одиниць спецобладнання та чотири автомобілі, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Військові замовляють такі блоки багатоканальної швидкої зарядки, які забезпечують незалежне живлення різної техніки, а також прожектори, які допомагають стежити за небом, і ми намагаємося виконати усі їхні прохання. Наша громада допомагає українським військовим з початку війни і буде робити це до нашої Перемоги.

Нагадаємо, відбулася ще одна передача технічного оснащення для військовослужбовців за участі представників Вінницької міської ради. Для бійців, які несуть службу у бригаді територіальної оборони підготували безпілотний авіаційний комплекс розвідувального типу.

Читайте також

День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
На Вінниччині поховали 23-річного молодшого сержанта — захисника України та ветерана бойових дій
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
179 Starlink від початку року Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
179 Starlink від початку року: Калинівка системно забезпечує захисників супутниковим зв'язком
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше