Бійцям бригади ТрО передали з Вінниці безпілотний авіаційний комплекс

Бійцям бригади ТрО передали з Вінниці безпілотний авіаційний комплекс

11:42 25.01.2024

24 січня відбулася ще одна передача технічного оснащення для військовослужбовців за участі представників Вінницької міської ради. Для бійців, які несуть службу у бригаді територіальної оборони підготували безпілотний авіаційний комплекс розвідувального типу.

 Аналогічними засобами вони вже користувалися і відгукуються про них досить позитивно.

Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів, що для цієї військової частини місто передає допомогу вже не вперше. Захисники та Захисниці потребують максимальної підтримки, оскільки перебувають на позиціях в небезпечних районах України, тож і на цей запит про потребу такого комплексу, який надійшов буквально тиждень тому, міська рада оперативно відреагувала.

Починаючи з повномасштабного вторгнення допомога Вінницької міської ради для цієї бригади ТрО була системною. Спочатку ми передавали найнеобхідніше у вигляді субвенцій, одягу тощо. А починаючи з 2023 року ми почали закупівлю дороговартісних товарів, які, на жаль, вони самі придбати не можуть. Це “Мавіки”, тепловізори, хімічні грілки, термоси різного об’єму, а також безпілотні авіаційні комплекси розвідувального та ударного типу. Чотири таких вони отримали за цей час і всі вони вже неодноразово випробувані в роботі, – сказав Андрій Очеретний.

За його словами, з початку повномасштабного вторгнення Вінницька міська рада купила 35 безпілотних авіаційних комплексів – 10 ударного типу і 25 – розвідувального. “Крила”, які цього разу передали військовим – розвідувальні. 

Втім на цьому допомога Збройним Силам України не припиниться, адже Вінницька міська рада нещодавно оголосила про наміри придбати FPV-дрони, яких потребують військові на різних напрямках, а також іншого обладнання. Зокрема, 200 тепловізорів, 40 пошукових прожекторів та відповідна кількість зарядних станцій до них.

Нагадаємо, представники Вінницької міської ради вчергове зустрілися з військовослужбовцями Національної гвардії України, щоб передати допомогу. Йдеться про п’ять тепловізорів та дві тисячі хімічних грілок, необхідних нашим бійцям на фронті.

Embedded thumbnail for Бійцям бригади ТрО передали з Вінниці безпілотний авіаційний комплекс

Читайте також

Вінниця прощатиметься з загиблим на фронті Героєм — Олександром Андрейчуком
Вінниця прощатиметься з загиблим на фронті Героєм — Олександром Андрейчуком
Детальніше
Підбили підсумки роботи Деснянського старостинського округу за 2025 рік
Підбили підсумки роботи Деснянського старостинського округу за 2025 рік
Детальніше
Вінниця зустрічатиме “на щиті” Героя, який загинув на Курському напрямку фронту
Вінниця зустрічатиме “на щиті” Героя, який загинув на Курському напрямку фронту
Детальніше
Бершадська громада прощалась із загиблим на фронті 39-річним воїном
Бершадська громада прощалась із загиблим на фронті 39-річним воїном
Детальніше
У переговорах між Україною та росією — лише одне неврегульоване питання
У переговорах між Україною та росією — лише одне неврегульоване питання
Детальніше
Україна повернула з неволі ще 157 військових та цивільних громадян
Україна повернула з неволі ще 157 військових, серед них вісім вінничан
Детальніше