Кабінет Міністрів України відзначив енергетика з Ладижинської ТЕС

Кабінет Міністрів України відзначив енергетика з Ладижинської ТЕС

13:06 20.01.2024

Кабінет Міністрів України відзначив енергетика з Ладижинської ТЕС. Віктор - головний фахівець по відділенню електротехнічного устаткування та засобів вимірювання служби з управління виробництвом, до Дня енергетика отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

Після неодноразових обстрілів електростанції, внаслідок яких було пошкоджено енергетичне обладнання, енергетикам треба було оперативно відновлювати роботу енергоблоків станції. Віктор, який досконало знає електричні та оперативні схеми, керував та брав безпосередню участь у цих роботах, завдяки чому енергетики могли виконувати їх  в найкоротші терміни.

Найважче - дивитися на понівечене обладнання, яке горить. Усвідомлювати, скільки людського труда вкладено у роботу цього обладнання, і тепер це все за секунди зруйновано. Але іншого виходу в нас просто не існує - маємо брати і відновлювати стільки, скільки буде треба. Я живу цією станцією і вірю у те, що вона обов’язково запрацює у повну силу. Буде розвиватися станція, а з нею і місто Ладижин, - каже Віктор. 

Віктор працює на станції з 1994 року. Він висококваліфікований фахівець, який забезпечує безаварійну роботу електрообладнання, закріпленого за відділенням, подає пропозиції, спрямовані на підвищення якості роботи обладнання, зменшення аварійності. 

Пишаємося відданістю і професіоналізмом нашого колеги і його стійкістю у найважчі часи! Вітаємо Віктора з високою нагородою, - зазначають на сторінці Ладижинської ТЕС.

Нагадаємо, диспетчерський центр "Укренерго" попереджає про наявність протягом дня, з 8:00 до 20:00, дефіциту в енергосистемі на рівні приблизно 5%. Як зазначено в повідомленні компанії в телеграм-каналі, причиною цього є відчутне похолодання, через яке стрімко зростає споживання е/е, а електростанціям важко також швидко збільшити її виробництво.

Читайте також

«Укренерго» запровадило ліміти для споживачів та закликає до економного електроспоживання
Детальніше
На Вінниччині 20 травня знову діятимуть графіки погодинних відключень світла
Детальніше
Як довго триватиме відключення електроенергії для вінничан 17 травня
Детальніше
Вінничан попереджають — відключення електроенергії можливі 17 травня по всій Україні
Детальніше
Вінничан попереджають: застосування обмежень для промисловості можливе 9 травня
Детальніше
Можливі відключення світла: наслідки обстрілу енергосистеми України
Детальніше