Голова Вінницької облради бере участь у Європейському Саміті регіонів та міст
У місті Монс, Королівство Бельгія, триває дводенний Європейський Саміт регіонів та міст. У складі української делегації участь у заході бере голова обласної ради Вячеслав Соколовий.
Про це 19 березня інформує Вінницька обласна рада.
Цей Саміт - майданчик, який збирає всі міста та регіони Європи для пошуку спільних рішень та відповідей на глобальні виклики. Сьогодні один із таких викликів - це війна в Україні. Ми завжди говоримо про нашу внутрішню згуртованість для боротьби з ворогом. На Саміті - про загальну європейську згуртованість. І це важливо! Євроінтеграція, завершення процесу децентралізації, відновлення нашої країни після перемоги над агресором - це ті питання, які передусім хвилюють нас - українців. Пересвідчився, що ці питання не залишають байдужими й наших європейських колег. Вдячний їм за підтримку! - зазначив голова обласної ради Вячеслав Соколовий.
![Голова Вінницької облради бере участь у Європейському Саміті регіонів та міст](/sites/default/files/styles/compressor/962x1337/inline-images/432787544_895834785890858_6343379403527450962_n.jpg?itok=Gh-F2ZTv)
Саміт зібрав 3600 учасників із 59 країн світу. У складі української делегації - 24 представники обласних і районних рад, міські голови. Перший день заходу був присвячений питанням місцевих та регіональних рішень для глобальних викликів, питанням перехідного періоду та політики згуртованості.
![Голова Вінницької облради бере участь у Європейському Саміті регіонів та міст](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/432955911_895834805890856_7481547081580640827_n.jpg?itok=yOGBRCCh)
На відкритті Саміту виступила голова Української асоціації районних та обласних рад Тетяна Єгорова-Луценко. У своїй промові вона, зокрема, зазначила, що нині перед Україною стоять три основні завдання:
- євроінтеграція,
- децентралізація,
- відновлення України після нашої перемоги над російським агресором.
Нагадаємо, у Вінниці представники органів місцевого самоврядування зустрілися з Президентом Української асоціації обласних та районних рад, головою Харківської обласної ради Тетяною Єгоровою-Луценко та головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленко.