Для переселенців на Вінниччині доступна нова житлова програма

Для переселенців на Вінниччині доступна нова житлова програма

14:29 09.02.2022

Переселенці, які мешкають на Вінниччині, отримали нову можливість покращити свої житлові умови. Тепер вони мають змогу отримати пільгові довгострокові житлові кредити за місцевою програмою на тих же умовах, що й жителі області.

Це стало можливим після ухвалення депутатами обласної ради рішення доповнити Комплексну регіональну програму пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки, Положенням про порядок надання пільгових довготермінових кредитів внутрішньо перемішеним особам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.

Згідно з умовами житлової програми, переселенці мають змогу оформити кредит під 7% річних. Відсоток кредиту може бути зменшено, зокрема, за наявності у сім’ї однієї дитини — кредит надається під 3% річних, двох і більше дітей — кредит безвідсотковий. Максимальний термін кредитування — до 30 років, але не більше ніж до досягнення пенсійного віку. Також позичальник має сплатити внесок не менше ніж 10% вартості будівництва чи придбання житла, — повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Нагадаємо, у Вінниці почали зводити багатоповерхівку. Нове житло будують для переселенців та учасників війни на Сході. Вінницька міська рада вирішила будувати висотку спільно з активістами.

Читайте також

Теплі оселі під час війни Вінниця виділяє додаткові кошти на енергонезалежність ОСББ
Теплі оселі під час війни: Вінниця виділяє додаткові кошти на енергонезалежність ОСББ
Детальніше
Мільйонні борги перед громадою забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Мільйонні борги перед громадою: забудовник під Вінницею хотів «зекономити» на інфраструктурі
Детальніше
Хто з вінничан може отримати два мільйони на житло деталі державної програми
Хто з вінничан може отримати два мільйони на житло: деталі державної програми
Детальніше
Водіям на замітку у неділю в центрі Вінниці частково перекриють проїзд
Водіям на замітку: у неділю в центрі Вінниці частково перекриють проїзд
Детальніше
Коворкінг, книгарня та величезний сквер як зміниться центр Вінниці
Коворкінг, книгарня та величезний сквер: як зміниться центр Вінниці
Детальніше
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
Детальніше