Через коротке замикання зайнялась господарча споруда у Турбівській громаді
9 лютого рятувальники Вінниччини загасили загоряння господарчої споруди в селі Нова Прилука Турбівської територіальної громади.
Пожежа виникла через коротке замикання електромережі.
Вогонь знищив покрівлю будівлі на площі 15 кв.м, речі домашнього вжитку та пошкодив шиферний піднавіс і господарчий інвентар. На щастя, з людей ніхто не постраждав, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![Через коротке замикання зайнялась господарча споруда у Турбівській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/cherez-korotke-zamikannya-zaynyalas-gospodarcha-sporuda-u-turbivskiy-gromadi-3.jpg?itok=AHwhKr0F)
До гасіння пожежі залучали дев'ятьох рятувальників та два спецавтомобілі, а також підрозділ місцевої пожежної охорони Турбова.
Рятувальники застерігають жителів області дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті, слідкувати за справністю електричної проводки та берегти власне життя та нажите майно.
![Через коротке замикання зайнялась господарча споруда у Турбівській громаді](/sites/default/files/styles/compressor/1200x900/inline-images/cherez-korotke-zamikannya-zaynyalas-gospodarcha-sporuda-u-turbivskiy-gromadi.jpg?itok=XEpy7Oho)
Нагадаємо, на Львівському шосе у Вінниці рятувальники загасили пожежу в контейнері вантажівки, яка перевозила посилки. Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.