Територію гаражного кооперативу у Вінниці перетворили на сміттєзвалище
У Вінниці на провулку Кості Широцького влаштували сміттєзвалище біля на території та біля гаражного кооперативу.
Факт забруднення зафіксували інспектори Муніципальної варти.
Територія та прилегла територія гаражного кооперативу по провулку Кості Широцького утримується в неналежному санітарному стані, не прибрано різноманітне побутове сміття та автомобільні шини, - інформують на сторінці Муніципальної варти.
![Територію гаражного кооперативу у Вінниці перетворили на сміттєзвалище](/sites/default/files/styles/compressor/1440x1080/inline-images/teritoriyu-garazhnogo-kooperativu-u-vinnici-peretvorili-na-smittezvalische-3.jpg?itok=kEdUn0SA)
Після виявленого факту порушення вимог правил благоустрою території Вінницької міської територіальної громади, на голову гаражного кооперативу склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.
![Територію гаражного кооперативу у Вінниці перетворили на сміттєзвалище](/sites/default/files/styles/compressor/1440x682/inline-images/teritoriyu-garazhnogo-kooperativu-u-vinnici-peretvorili-na-smittezvalische.jpg?itok=DIO75Lax)
Нагадаємо, у Вінницькій громаді чоловік зливав нечистоти у недозволеному місці, що призвело до забруднення навколишнього природного середовища. Про це інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.