Бусик із вінничанами нанизало на відбійник - дві людини в лікарні
У селі Соколівка Київської області на автодорозі М 05 "Київ - Одеса" 25 січня мінівен Mercedes-Benz Vito на швидкості врізався у металевий відбійник. Постраждали пасажири-вінничани.
Про це інформує Telegram-канал Magnolia TV.
Близько 6-ї ранку на трасі "Київ-Одеса" поблизу села Соколівка бус наштрикнувся на відбійник. За попередніми даними, 62-річний водій "Mercedes Vito" не впорався з керуванням. В автомобілі окрім шофера було п'ять пасажирів, всі жителі Вінниччини. Двох людей госпіталізували, - читаємо у повідомленні.
![Бусик із вінничанами нанизало на відбійник - дві людини в лікарні](/sites/default/files/styles/compressor/620x776/inline-images/busik-iz-vinnichanami-nanizalo-na-vidbiynik-dvi-lyudini-v-likarni-2.jpeg?itok=JxNr6VLK)
![Бусик із вінничанами нанизало на відбійник - дві людини в лікарні](/sites/default/files/styles/compressor/620x775/inline-images/busik-iz-vinnichanami-nanizalo-na-vidbiynik-dvi-lyudini-v-likarni-3.jpeg?itok=S0gvU_jy)
Відомо, що 53-річну та 57-річну пасажирок із тілесними ушкодженнями госпіталізували до травматологічного відділення Білоцерківської міської лікарні №2.
Нагадаємо, 14 січня в селі Війтівка Бершадської територіальної громади, Гайсинського району водій автомобіля Renault Trafic допустив наїзд на пішохода. Аварія сталась близько шостої години вечора.