Аграрії з усієї країни представили найновішу техніку на всеукраїнському заході "УКАБ Агротехнології"

Аграрії з усієї країни представили найновішу техніку на всеукраїнському заході "УКАБ Агротехнології"

12:04 26.07.2024

Декілька сотень машин сільськогосподарського призначення на одному полі. Виробники техніки, яка працює на землі, показали свої найновіші розробки під час масштабної виставки "УКАБ Агротехнології" присвяченої Дню поля. Для фермерів та агропідприємців це чудова можливість поспілкуватись з колегами та дізнатись про новітні технології, які можна застосовувати для покращення своїх господарств. 

Одне з підприємств, що виготовляє техніку, пропонує трактори для будь-якої роботи. Акцент роблять на гусеничному тракторі. Він економний та із трансмісією, внаслідок якої передачі перемикаються плавно та автоматично. Тож водієві не потрібно обирати режими. Презентують і просапні сівалки, грабарки, прес підбирачі, а також  комбайни.

Виставку "УКАБ Агротехнології" проводять з 2017 року. Цьогоріч, вперше в історії заходу, його організували на Вінниччині. Свою продукцію представили близько ста підприємців. Серед них і вінницькі компанії.

Через війну в Україні земельні ресурси та кількість працівників сільськогосподарського сектора значно зменшились. Цю недостачу можна частково компенсувати новітньою технікою та технологіями.

Тарас Висоцький, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України розповідає:

На такому дні агротехнології якраз є можливість дізнатися про передові технології для того, щоб вивчити їх в практичному застосуванні та потім імплементувати на своїх підприємствах, це їм надаватиме можливість бути ефективними конкурентними та постійно присутніми не тільки на внутрішньому, а й на міжнародному ринку.

Сьогодні важливий не лише захист наших територій, а й очищення від ворожих мін вже звільнених. В Україні цим зокрема займається техніка Швейцарської компанії. Вони виробляють два види машин – велику для простих ділянок та меншу для складніших: як ліси та посадки. За день одна машина розміновує більше гектара. 

Нагадаємо, головною новинкою цьогорічного заходу є декілька хвиль демопоказів відповідно до чотирьох тематичних блоків, що дозволяло обирати, в якій послідовності побачити бажану техніку в дії

Читайте також

Вінницький національний аграрний університет відзначив 42 річницю
Детальніше
Розлучення через «Дію»: у Мінцифри допускають появу нової функції
Детальніше
Вінниця залучає міжнародних партнерів, щоб інвестувати у стійкість критичної інфраструктури
Детальніше
Як вінничанам уникнути шахрайства з фейковими застосунками «Резерв+» або «Дія»
Детальніше
Врожайність цукрових буряків на Вінниччині впала на 12%
Детальніше
Сотні українських та світових виробників об'єднав цьогорічний День поля «АГРОВінниця»
Детальніше