600 багатофункціональних ліжок та матраців передали для потреб Вінниччини

600 багатофункціональних ліжок та матраців передали для потреб Вінниччини

15:19 02.08.2022

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий зустрівся з представниками Благодійного фонду «Допомагай серцем і рукою» (Help up mit Herz und Hand e.V.) та Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто».

Участь у зустрічі взяли депутат обласної Ради, керівник БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов, партнери фонду Микола Камінський та Роман Романенко, начальниця управління з питань місцевого самоврядування Єлизавета Савчук. Благодійний фонд «Допомагай серцем і рукою» представляв його директор Волькер Нойхьофер.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий поінформував про роботу обласної Ради та допомогу, яка надається внутрішньо переміщеним особам. Він зазначив, що у Вінницькій області проживає 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Загалом люди з сім’ями живуть у будинках в сільській місцевості, в центрах для переселенців, які облаштовані у школах, садочках, гуртожитках профтехучилищ та коледжів.

Лише Вінниця прихистила 40 тисяч людей, в області проживає – 140 тисяч. Зі 180 тисяч переселенців – 57 тисяч дітей та 1700 – люди з особливими потребами, – каже Вячеслав Соколовий. – Така кількість переселенців – це 13% від загальної кількості населення області. Саме завдяки підтримці та взаємодії з міжнародними благодійними фондами та місіями ми змогли впоратися з такою ситуацією. Місцеві бюджети не були розраховані на такі виклики, зросла соціальна завантаженість на територію. Дякую, що Ви постійно з нами й допомагаєте нам.

Керівник БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов сказав, що завдяки співпраці з Благодійним фондом «Допомагай серцем і рукою» Вінниччина отримала 600 багатофункціональних ліжок та матраців до них і реанімаційні автомобілі.

Наразі ситуація в області контрольована, але складна. Враховуючи те, що я очолюю обласне теплопостачальне підприємство, я розумію ті ризики, які зараз озвучені навіть на офіційних рівнях, – додає Андрій Ковальов. – Ми звертаємося до всіх благодійних організацій, і до вас  також, щоб по можливості надали генератори.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з представниками Благодійного фонду «Допомагай серцем і рукою» (Help up mit Herz und Hand e.V.) та Благодійного фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто». Участь у зустрічі взяли депутат обласної Ради, керівник БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов, партнери фонду Микола Камінський та Роман Романенко, начальниця управління з питань місцевого самоврядування Єлизавета Савчук. Благодійний фонд «Допомагай серцем і рукою» представляв його директор Волькер Нойхьофер. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий поінформував про роботу обласної Ради та допомогу, яка надається внутрішньо переміщеним особам. Він зазначив, що у Вінницькій області проживає 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Загалом люди з сім’ями живуть у будинках в сільській місцевості, в центрах для переселенців, які облаштовані у школах, садочках, гуртожитках профтехучилищ та коледжів. Лише Вінниця прихистила 40 тисяч людей, в області проживає – 140 тисяч. Зі 180 тисяч переселенців – 57 тисяч дітей та 1700 – люди з особливими потребами, – каже Вячеслав Соколовий. – Така кількість переселенців – це 13% від загальної кількості населення області. Саме завдяки підтримці та взаємодії з міжнародними благодійними фондами та місіями ми змогли впоратися з такою ситуацією. Місцеві бюджети не були розраховані на такі виклики, зросла соціальна завантаженість на територію. Дякую, що Ви постійно з нами й допомагаєте нам. Керівник БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов сказав, що завдяки співпраці з Благодійним фондом «Допомагай серцем і рукою» Вінниччина отримала 600 багатофункціональних ліжок та матраців до них і реанімаційні автомобілі. Наразі ситуація в області контрольована, але складна. Враховуючи те, що я очолюю обласне теплопостачальне підприємство, я розумію ті ризики, які зараз озвучені навіть на офіційних рівнях, – додає Андрій Ковальов. – Ми звертаємося до всіх благодійних організацій, і до вас також, щоб по можливості надали генератори. Голова обласної Ради

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що попереду Вінниччину чекають нові виклики.

Попереду зимовий період і початок опалювального сезону. Тому для нас важливо зараз забезпечити альтернативними видами живлення котельні та насосні станції – генераторами, мотопомпами, автомобільним транспортом. Це важливо, – каже Вячеслав Соколовий. – Ми розуміємо ризики з постачання газу та електроенергії, тому застосовуємо альтернативні види палива. Проводимо заготівлю дров та палет. Але важливо забезпечити соціальну сферу саме генераторами.

Після спілкування та обговорення подальшої співпраці з Благодійним фондом «Допомагай серцем і рукою» Вячеслав Соколовий вручив Волькеру Нойхьоферу Почесну Грамоту Вінницької обласної Ради та відзнаку «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини». Таку ж нагороду отримав і керівник БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов.

Нагадаємо, у Піщанці організували благодійний проєкт "Піщанське тірамісу для ЗСУ", де збирали гроші для українських військових. 17, 24 та 31 липня у центрі містечка проводили благодійні ярмарки, де можна було придбати солодку випічку та задонатити на армію. Гості ярмарок ласували смаколиками та робили благодійні внески, а участь міг взяти будь-хто, адже організатори створили банку для онлайн переказів.

Читайте також

Поляки за сприяння американського фонду передали Вінниці гуманітарну допомогу
Поляки за сприяння американського фонду передали Вінниці гуманітарну допомогу
Детальніше
Кількість хворих росте на COVID-19 у Вінницькій області нині хворіє 372 людини
Кількість хворих росте: на COVID-19 у Вінницькій області нині хворіє 372 людини
Детальніше
Отруєння аміаком дієві поради для вінничан, щоб вберегти життя
Отруєння аміаком: дієві поради для вінничан, щоб вберегти життя
Детальніше
В рамках благодійного проєкту «Шляхом нескорених» дітей навчали готувати
В рамках благодійного проєкту «Шляхом нескорених» дітей навчали готувати
Детальніше
Найнижчі показники радіаційного фону нині у Могилів-Подільському районі
Найнижчі показники радіаційного фону нині у Могилів-Подільському районі
Детальніше
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Благодійники з США передали Вінниці авто “швидкої” та медикаменти
Детальніше