1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи

1 млн 100 тис. грн субвенції буде виділено для збереження Сутисківської школи

16:32 15.07.2021
10

15 липня під головуванням Наталії Замкової та за участі заступника голови облради Ігоря Івасюка відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту.

Депутати розглянули питання про виділення субвенції - 1 млн 100 тис. грн - з обласного бюджету Сутисківській громаді для школи та одностайно проголосували за це.

Нагадаємо, спеціалізований заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт Сутиски опинився під загрозою закриття через відсутність фінансування з бюджету громади. Щоб врятувати школу, за ініціативою голови облради Вячеслава Соколового було створено робочу групу для всебічного вивчення ситуації із діяльністю школи та її фінансуванням.

За підсумками напрацювань робочої групи, спілкування з педагогічним колективом навчального закладу та батьками школярів, робоча група підготувала низку рекомендацій, виконання яких допоможе школі функціонувати й надалі, - зазначив Ігор Івасюк. – Фактично, ми розробили дорожню карту, як це зробити - починаючи від формальних, але дуже важливих речей, таких,  як статут закладу, штатний розпис, ліцензування, і до питань фінансування.  -  зазначив Ігор Івасюк. – Крім того, робоча група обласної Ради рекомендувала виділення 1 млн 100 тис. гривень субвенції з обласного бюджету на утримання цього закладу в 2021 році. Сьогодні постійна комісія погодила виділення такої субвенції коштом внесення змін до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю.

За словами Ігоря Івасюка, сьогоднішнім рішенням постійної комісії зроблено важливий крок для збереження навчального закладу у смт Сутиски.

Закладу бути! – сказав Ігор Івасюк і додав, що обласна рада готова надавати методичну допомогу Сутисківській школі й у подальшому.

Нагадаємо, Для сутисківської школи виділять 1 млн 100 тис. грн субвенції.

Читайте також
“Липовецька астроблема” оголошена об’єктом природно-заповідного фонду
Детальніше
У Довжку День села відсвяткували з безпрограшною лотереєю
Детальніше
Вінницька обласна Рада затвердила відзнаки обласного рівня
Детальніше
Призначили керівників трьох вінницьких обласних комунальних підприємств
Детальніше
Криптовалюта: гроші майбутнього. Перспективи розвитку у Вінниці
Детальніше
Вінниччина: на премію імені Миколи Леонтовича спрямують 90 тис. грн
Детальніше