За кермом тролейбуса 24-річний вінничанин обрав нову професію — приєднуйтесь

За кермом тролейбуса: 24-річний вінничанин обрав нову професію — приєднуйтесь

14:23 17.02.2026

Отримати нову професію за кілька місяців, мати стабільну роботу й щодня бути частиною руху міста – таку можливість пропонують у Вінницькій транспортній компанії. А ще тут розповідають історії тих, хто вже сів за кермо трамвая, тролейбуса чи автобуса і став частиною команди.

Один із них – 24-річний Едуард Ягурський. Уже рік він працює водієм тролейбуса у Вінницькій транспортній компанії. Пройшов навчання, стажування і сьогодні самостійно виходить на маршрут. Його приклад показує: опанувати професію з нуля цілком реально, якщо є бажання працювати й розвиватися.

Я завжди обожнював водіння. Якось їхав пасажиром у тролейбусі, побачив оголошення про набір водіїв і вирішив спробувати. І не прогадав, – розповідає Едуард.

А далі – отримав підтримку наставників і впевнено виїхав на свій перший маршрут. Каже, що саме надійне плече колективу стало вирішальним: тут допомагають, пояснюють і дають можливість рости.

Зміни тривають по вісім годин. Найчастіше Едуарда можна зустріти на маршрутах №4 та №5, хоча зізнається, що найбільше любить «сімку».

Найцінніше – це ранки. Коли місто тільки прокидається, вулиці ще тихі, небо світлішає. У кабіні – концентрація, а за вікном – світанок над рідною Вінницею. Це зовсім інші відчуття, ніж робота в приміщенні, – ділиться він.

Попри габарити тролейбуса, за кермом почувається впевнено. Усміхається, що тепер легкові автомобілі здаються маленькими. Та за цією легкістю – відповідальність. У дощ, сніг чи спеку він думає про одне: щоб пасажири безпечно та вчасно дісталися додому.

У Вінницькій транспортній компанії підтримують прагнення розвиватися. Едуарду вже запропонували навчання на категорію «D». Попереду – нові можливості й професійні рішення.

Звертайтесь у відділ кадрів

Відділ кадрів працює за адресою: Хмельницьке шосе, 29. Телефони для довідок: (0432) 67-10-22, (067) 587-07-80.

Можливо, саме з вашого ранкового виїзду почнеться чийсь вчасний день.

Нагадаємо, у Вінницькій транспортній компанії шукають водіїв громадського транспорту та готові навчати охочих. На підприємстві пропонують офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соцпакет та роботу на сучасному транспорті.

Читайте також

Трамвайне депо Вінницької транспортної компанії запрошує фахівців на роботу
Трамвайне депо Вінницької транспортної компанії запрошує фахівців на роботу
Детальніше
На автобусному маршруті №19Б у Вінниці змінили перевізника
На автобусному маршруті №19Б у Вінниці змінили перевізника
Детальніше
На Вінниччині змінили розклад руху приміський поїздів через ремонт на коліях
На Вінниччині змінили розклад руху приміський поїздів через ремонт на коліях
Детальніше
Ще дев’ять шкільних автобусів передали громадам Вінницького району
Ще дев’ять шкільних автобусів передали громадам Вінницького району
Детальніше
У Вінниці готують другий низькопідлоговий вагон Tram 2000
У Вінниці готують другий низькопідлоговий вагон Tram 2000
Детальніше
У Вінниці урочисто відзначили Міжнародний день театру
У Вінниці урочисто відзначили Міжнародний день театру
Детальніше