Як вибрати недорогий телевізор зі Смарт-ТВ

Як вибрати недорогий телевізор зі Смарт-ТВ

16:38 23.12.2022

Смарт-платформа робить телевізор багатофункціональним. Він отримує функції комп’ютера та забезпечує доступ до розширеного арсеналу розважальних послуг. Ціна девайса з підтримкою Смарт-ТВ залежить від версії процесора, кількості вбудованої пам’яті, способу підключення до інтернету та багатьох інших чинників. Здешевити розумні моделі виробникам вдається завдяки шаблонному дизайну, внутрішній рекламі, відмові від надлишкових опцій. У бюджетному сегменті — купа цікавих моделей. Щоб не загубитися в розмаїтті, потрібно орієнтуватися на 5 критеріїв.

Розмір діагоналі

Не потрібно бути експертом в галузі технологій, щоб зрозуміти просту закономірність: на виготовлення великого екрана для телевізора потрібно більше коштів, ніж на виробництво маленького. Звідси висновок: що менша діагональ, то доступніша ціна.

Моделі на 24 дюйми найдешевші, але їхнього екранного простору замало для ігор і фільмів зі складною графікою та спецефектами. Телевізори 32 дюйми Смарт з магазину https://www.moyo.ua/foto_video/tv_audio/lcd_tv/smart-tv-32/ виграють за співвідношенням ціни та можливостей. Їхні широкоформатні дисплеї вміщують навіть найдрібніші деталі, а завдяки високій щільності пікселів досягається максимальна чіткість. 

Серед недорогих телевізорів популярні також розміри 40 і 43 дюйми. Вони підходять для геймінгу, адже мають вузькі рамки та широкий кут огляду. Ці критерії важливі для досягнення ефекту повного занурення.

Роздільність

У HD телевізорів дуже привабливий цінник, але купувати їх не так вже й вигідно. Проблема в тому, що актуальність таких моделей викликає сумніви. Буквально через кілька років їх, ймовірно, зовсім не залишиться на ринку.

Оптимальна роздільна здатність для бюджетного телека — 1920 х 1080, також відома як Full HD. Її переваги:

  • Величезна кількість контенту. HD пристрої вже не тягнуть деякі різновиди сучасного контенту, а 4K девайсам доводиться його «апскейлити». Для Full HD — майже всі нові фільми, серіали, розважальні відеоролики з Ютубу.

  • Висока якість зображення. Картинка деталізована, контрастна, без замуленості.

  • Сумісність з іграми. Можна грати в популярні шутери, екшени, стратегії, бродилки та «пісочниці» на високих налаштуваннях.

Смарт-платформа

Багато недорогих телевізорів — на Андроїді. Для цієї операційної системи характерні такі особливості:

  1. Зрозумілий інтерфейс користувача.
  2. Естетичне оформлення іконок.
  3. Доступ до величезної кількості безплатних та платних програм.

Вигідно можна купити Android-телевізор Kivi або TCL. У обох брендів в асортименті є ультрабюджетні 32-дюймові моделі ціною до 10 тисяч гривень. Дешевий Смарт ТВ 43 дюйма обійдеться в 13-15 тисяч. На базі Tizen працюють розробки Самсунг. Найменше коштують моделі з лінійок минулих років — 2017, 2018 або 2020.

 WebOS частіше зустрічається на вартісних та середніх пристроях, але є й винятки — наприклад, LG 32LQ630B6LA або LG 32LM6370PLA. 

Звук

Якщо звук телевізора буде слабким, доведеться купити колонки або саундбар. Зекономити не вдасться, адже акустика, яка однаково якісно відтворює всі частоти, влітає в копієчку.

Щоб не довелося підсилювати відчуття від перегляду за допомогою зовнішнього аудіо оснащення, треба заздалегідь переконатися, що вбудовані динаміки працюють як слід. 

Якщо телевізор підтримує Dolby Audio або іншу технологію багатоканального звучання, за звук можна не перейматися.

Зовнішній вигляд

У двох телевізорів, майже ідентичних за набором функцій та «начинням», ціна може відрізнятися. За іміджевість та оригінальні дизайнерські фішки доводиться доплатити кілька сотень або навіть тисяч гривень. Здорожчують телевізор такі особливості:

  • знімні рамки,

  • поворотний екран,

  • нестандартне кольорове оформлення,

  • зігнутий дисплей.

Невеликий бюджет — вагома підстава, щоб залишити в полі зору лише телевізори з типовим дизайном. Вони підходять для будь-якого інтер’єру, переплачувати за ексклюзивність не потрібно. 

Читайте також

Зміни своє життя - зміни свою роботу: “ВІТА” оголошує кастинг телеведучих
Детальніше
МЗС створило цифрову особу зі штучним інтелектом, яка коментуватиме консульську інформацію для ЗМІ
Детальніше
Торгово-промислова палата переїхала в історичну будівлю в самому серці Вінниці
Детальніше
Увага! Телеканал ВІТА змінив час виходу в ефір деяких програм
Детальніше
У Вінниці затвердили Програму розвитку малого та середнього підприємництва на три роки
Детальніше
Щодня виготовляють 30 зарядних станцій: як розробки вінницьких інженерів допомагають на фронті
Детальніше