У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни

У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни

08:40 19.05.2024

У Вінниці днями відбувся круглий стіл щодо стимулювання інвестиційної привабливості та приватного підприємництва регіону. Під час заходу учасники обговорили перспективи подальшої співпраці для підвищення інвестиційної привабливості, а також можливості підтримки малого і середнього бізнесу Вінницького регіону під час війни. Зокрема, йшлося й про державну ініціативу «Зроблено в Україні».

Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації Ігор Цехановський зазначив, що економіка – це потужне підґрунтя, на якому зараз тримається наша держава.

Виклики війни змусили всіх, у тому числі суб’єктів бізнесу, адаптуватися та шукати нові рішення. Поведінка споживачів теж змінилася. Гасло «Купуй українське» - не просто вислів. Нині це вибір більшості українців та суттєвий внесок в економіку. За даними Мінекономіки, майже 40% коштів повертається до бюджетів усіх рівнів з вартості товару, який зроблений і куплений в Україні, – зауважив Ігор Цехановський.

За його словами, взаємодія бізнесу з торговельними мережами, комунікація й налагодження партнерських зв’язків – це те, що необхідно постійно вдосконалювати.

У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни

Директорка Агенції регіонального розвитку Наталя Гижко детальніше розповіла присутнім про ініціативу «Зроблено в Україні» та інші державні програми.

Вже є комплекс заходів, які Уряд запроваджує для того, аби підтримати бізнес. Цьогоріч теж понад 45 мільярдів закладено до бюджету для підтримки розвитку підприємництва. Ми більше сконцентруємося на малому і мікробізнесі в невеликих громадах. Для нас важливо, щоб Вінниччина рівномірно розвивалася, - підкреслила Наталя Гижко.

Також вона закликала підприємців активно доєднуватися до ініціативи «Зроблено в Україні», аби наповнювати державний бюджет і підтримувати оборонну сферу.

Своєю чергою, директор ТОВ «Вигідна Покупка» Олександр Доценко поділився з присутніми стратегіями успіху Компанії «АВРОРА» та розповів про переваги співпраці.

Нагадаємо, побудувати корівник, спорудити стайню, зерносховище чи теплицю. Ділянку для розвитку фермерського господарства та агропідприємництва можна придбати або ж орендувати на території Вінницької міської територіальної громади.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше