Підприємці, які розвивають агробізнес, можуть орендувати або ж придбати землю під бізнес

Підприємці, які розвивають агробізнес, можуть орендувати або ж придбати землю під бізнес

12:05 12.04.2024

Побудувати корівник, спорудити стайню, зерносховище чи теплицю. Ділянку для розвитку фермерського господарства та агропідприємництва можна придбати або ж орендувати на території Вінницької міської територіальної громади.

Це не лише сприятиме створенню нових робочих місць, а й підсилить економіку громади. Земельні торги у формі електронного аукціону відбудуться 17 травня 2024 року.

Фактично ділянка не використовувалась і належала до земель запасу. А в умовах воєнного стану продовольча безпека набуває критичного значення, що вимагає якнайповнішого та невідкладного використання доступних земель для забезпечення інтенсивного сільськогосподарського виробництва, – каже директор департаменту земельних ресурсів міської ради Сергій Кушнірчук.

Ділянка, площею 19,7487 га – винятково для сільськогосподарського призначення. Знаходиться за межами с. Малі Крушлинці. Стати власником чи орендатором землі під бізнес можна, взявши участь в електронному аукціоні на «Прозорро.Продажі».

Цільове призначення зазначеної земельної ділянки – для ведення фермерського господарства. Законодавець дозволяє майбутньому користувачу ділянки з таким призначенням здійснювати посіви та насадження, виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, проводити її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку. На ділянці можуть зводитись господарські будівлі та споруди, засоби виробництва. Наприклад, свинарники, кошари, конюшні, розплідники, промислові курники, зерносховища, ангари та фермерські господарські будівлі, погреби, теплиці, сільськогосподарські силоси тощо. Все те, що відповідає містобудівній документації, – пояснює Сергій Кушнірчук.

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучених документів та матеріалів на лот розміщена в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер».

Нагадаємо, у Вінницькій громаді діє Програма розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки ВМТГ на 2023-2025 роки. У межах неї міська влада спільно з профільними організаціями реалізує низку заходів, покликаних на зміцнення економічних показників громади за рахунок розвитку сільського господарства.

Читайте також

Словаччина може відкрити нові можливості для експорту вінницької агропродукції
Детальніше
Огородили парканами: у Вінниці незаконно привласнили комунальні землі
Детальніше
Вінницькі фермери попри війну збільшують поголів'я високопродуктивних корів
Детальніше
Відбувся аукціон з оренди землі поблизу Малих Крушлинців Вінницької громади
Детальніше
У Вінниці обговорювали як підтримати малий і середній бізнес під час війни
Детальніше
Шість вінницьких підприємств зможуть компенсувати відсотки за кредитами
Детальніше