У Вінниці вручили дипломи 288 випускникам Харківського університету внутрішніх справ

У Вінниці вручили дипломи 288 випускникам Харківського університету внутрішніх справ

12:02 12.04.2024

12 квітня у Вінниці відбувся випуск Харківського національного університету внутрішніх справ. Присутні хвилиною мовчання вшанували патріотизм, мужність вірність та героїзм тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України, а також усіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків, зокрема - 53 випускників вишу.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий привітав цьогорічних випускників і випускниць із завершенням навчання в університеті та з присвоєнням першого офіцерського звання.

Ваша служба пов'язана з величезною відповідальністю. І не тільки за себе. Бажаю вам проявити себе професіоналами із залізною витримкою та твердою життєвою позицією, - сказав Вячеслав Соколовий. - Вірю, що ви не втратите ті орієнтири та моральні цінності, які отримали під час навчання в університеті. Закон і служіння народу України - мають стати вашими найголовнішими принципами! Бажаю успіхів у службі, кар'єрного росту, втілення всіх ваших мрій та сподівань. Наша головна мета сьогодні - здобути перемогу. Тому найголовніше побажання - найскорішої перемоги! І кожен та кожна на своєму місці мають робити все, щоб її наблизити.

У Вінниці вручили дипломи 288 випускникам Харківського університету внутрішніх справ

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковник поліції Юрій Пархоменко зазначив, що Харківський університет для нього - рідний заклад.

Понад 20 років тому я стояв у цих рядах, а сьогодні працюю начальником ГУ Національної поліції у Вінницькій області, - сказав він. -  Вам бажаю  вам міцного здоров'я та янгола-охоронця. Знаю, що ті, хто залишиться на службі, - справжні офіцери. Своїми діями ви врятуєте багато людських життів.

У Вінниці вручили дипломи 288 випускникам Харківського університету внутрішніх справ

Керівництво університету разом із почесними гостями вручили дипломи випускникам і випускницям Харківського національного університету внутрішніх справ. Вячеслав Соколовий та Андрій Кавунець відзначили Почесними Грамотами обласної раи та обласної військової адміністрації педагогічних працівників університету.

Випускники поклали квіти до пам’ятника правоохоронцям, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, у комунальному закладі вищої освіти "Вінницька академія безперервної освіти" відбулося урочисте вручення дипломів магістра 100 випускникам зі спеціальності "Публічне управління та адміністрування".

Читайте також

Європейські стандарти надання послуг: система Кастоді Рекордс вже 2 роки впроваджується в Україні
Детальніше
У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції
Детальніше
Техніку для закладів загальної середньої освіти отримали 55 громад Вінниччини
Детальніше
У школах Вінницької громади завершився навчальний рік
Детальніше
Вінницький Ліцей мистецтв при коледжі ім. Леонтовича відсвяткував перший випуск
Детальніше
У Калинівці триває будівництво укриття в садочку №3 - на якому етапі роботи
Детальніше