Скасують низку приміських поїздів — чому не їздитимуть електрички

Скасують низку приміських поїздів — чому не їздитимуть електрички

13:43 16.06.2024

Укрзалізниця допомагає всій країні економити споживання електроенергії, запровадивши низку заходів. Щоб країна вистояла та уникнула блекауту, залізничники тимчасово вносять зміни до графіка руху приміських електропоїздів.

Про це інформують на офіційному сайті Укрзалізниці.

Укрзалізниця впродовж червня тимчасово корегує графіки руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні. Зміни не стосуватимуться критично важливих електричок, які забезпечують підвіз населення до роботи та зворотно, - йдеться у повідомленні.

Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. Але Укрзалізниця докладе максимальних зусиль, щоб зберегти залізничне сполучення між усіма населеними пунктами. Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях.

Просимо вибачення у пасажирів за тимчасові незручності та закликаємо уточнювати інформацію про рух електропоїздів у касах, довідкових службах, на офіційних сайтах Укрзалізниці та регіональних філій, - додають в Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця з метою зменшення споживання електроенергії вимкнула у пікові години підсвітку фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни, зокрема Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.

Нагадаємо, "Укрзалізниця” забезпечила перевезення майже 2,2 мільйона пасажирів у межах України та близько 200 тисяч пасажирів у міжнародному сполученні. Про це інформує пресслужба компанії.

Читайте також

Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Які з “електричок-незламності” курсують через Вінницю
Детальніше
Небезпечні розваги дітей: неповнолітні розкладають сторонні предмети на залізничних коліях
Детальніше
Загинули 2 українки: у Чехії поїзд, що прямував в Україну, зазнав аварії. Подробиці трагедії!
Детальніше
“Укрзалізниця” збільшила перевезення пасажирів - вінницький напрямок серед найпопулярніших
Детальніше
Вінничан запрошують у ретро-тур найдовшою вузькоколійкою в Європі
Детальніше