Купуємо бв одяг «За» і «Проти»

Купуємо б/в одяг: «За» і «Проти»

10:07 25.10.2023

Всіх людей можна умовно розділити на 2 категорії. До першої належать ті, хто позитивно ставиться до бувшого у використанні одягу, активно купує такі обновки та продає свої речі. До другої – люди, які не розглядають для себе можливості купити б/в речі і надають перевагу новим. При цьому обидві категорії приводять вагомі аргументи на користь своїх поглядів. Аби можна було визначитися, розберемо в чому ж полягають плюси та мінуси рішення.

Аргументи «За»

Основний – доступність. Дійсно, ціни на бувші у використанні речі на порядок нижчі ніж на нові. І якість не завжди нижча. До того ж, аби знайти обновку зовсім не потрібно витрачати час та ходити по магазинам секонд-хенд. Купити речі з рук можна за посиланням https://shafa.ua/. На цьому торговельному майданчику представлений великий вибір одягу, взуття, прикрас та товарів для дому. Також асортимент включає нові речі, в тому числі і фірмові. Проте, поряд з цим тут продають і бувші у використанні речі. Для вибору передбачені зручні фільтри, за якими можна відсортувати товари за ціною чи станом.

 Також до вагомих аргументів на користь покупки б/в одягу варто віднести і кілька інших:

  1. Можливість економії.
  2. Турбота про довкілля, обираючи б/в одяг чи взуття, людина фактично дарує цім речам друге життя.
  3. Практичність. Навіть, якщо обновка не підійде чи швидко надоїсть, то її не жалко буде викинути, оскільки гроші на неї витрачені менші, та й до того ж, вона ношена.

До того ж, серед речей б/в можна знайти і брендові товари за ціною, в десятки рази нижчою, ніж в фірмових магазинах. Досить приваблива перспектива мати оригінальну обновку відомого виробника і не витрачати на покупку велетенські суми.

Аргументи «Проти»

Ті, хто надає перевагу новому одягу та взуттю, навіть при великий кількості вагомих переконань, приводять ряд своїх контраргументів:

  1. «Ношений» вигляд. Дійсно, навіть якщо стан речі ідеальний, все ж таки є певні риси, які видають в них статус б/в. Проте і будь-яка обновка буквально через 1-2 прання теж втрачає вигляд нової.
  2. Вірогідність браку у вигляді плям, ковтунців, дірочок тощо. Дійсно, така прикрість може трапитися, особливо якщо купувати обновку «всліпу», без уточнень у продавця деталей. Аби звести до мінімуму подібні ризики, варто запитувати про нюанси. При чому, для покупки краще обирати платформи з рейтингом та можливістю залишати відгук.
  3. Гидливіть. Дійсно, багато хто гребує надягати чужі речі. Але проблему можна вирішити, віддавши обновку у хімчистку чи поправши вдома.

Ще один мінус, який часто приводять в якості аргументу – відсутність можливості повернути товар. З б/в речами це правила зазвичай не працює. Проте навіть в таких випадках, можна домовитися з продавцем на накладений платіж і заплатити за товар, коли вже його отримаєте. На багатьох інтернет майданчиках в Україні  є зручна опція «безпечна оплата», де треба покласти кошти на віртуальний рахунок і продавець їх отримає лише після того, як покупець забере посилку. У випадку відмови, кошти залишаються на рахунку чи повертаються на банківський рахунок.

Як обирати б/в речі: поради та рекомендації

При покупці бувших у використанні взуття чи одягу, варто задавати більше уточнюючих питань, ніж при замовленні нових. Так, спитати треба наступне:

  • стан речі;
  • наявність дефектів, нюансів;
  • заміри. Продавець зазвичай може зробити заміри речі, оскільки вона є в нього в наявності. Не варто орієнтуватися лише на вказаний розмір, бо навіть після одного прання тканина може дещо розтягуватися чи «сідати», що, в свою чергу, позначається на параметрах одягу.

Окрім характеристик товару, слід звернути увагу і на продавця. Краще обирати людей, які вже мають оцінки та відгуки, аби знизити вірогідність потрапити на шахраїв.

Читайте також

httpsvinnytsia.cityvinnytsya-otrymala-svij-imennyj-tort-z-unikalnym-smakom
Вінниця отримала свій іменний торт з унікальним смаком
Детальніше
Хліб на кожен день історія та сорти
Хліб на кожен день: історія та сорти
Детальніше
У Вінниці прозвітували про результати роботи за 2023 рік в агропромисловому секторі
У Вінниці прозвітували про результати роботи за 2023 рік в агропромисловому секторі
Детальніше
Щорічно 7 березня світ відзначає День енергії рослин
Щорічно 7 березня світ відзначає День енергії рослин
Детальніше
Незабаром вінничани зможуть посмакувати тверді сири з “локальним акцентом”
Незабаром вінничани зможуть посмакувати тверді сири з “локальним акцентом”
Детальніше
"Агросектор забезпечує економічну стійкість Вінницького регіону", - Вячеслав Соколовий
"Агросектор забезпечує економічну стійкість Вінницького регіону", - Вячеслав Соколовий
Детальніше