З'явилась нова гра для діток із цікавими фактами про Вінницю

З'явилась нова гра для діток із цікавими фактами про Вінницю

11:06 07.06.2023

Команда BusPass презентувала новий оригінальний проєкт - "БасПасіки в місті Вінниця". Це інтерактивна карта-гра для дітей від 5 років, з кубиком, фішками і цікавими фактами про Вінницю, розроблена спеціально для нової екскурсії від BusPass.

Про це інформують на офіційному туристичному сайті Вінниці.

Гру-ходилку розробили за туристичним маршрутом, яким курсує двоповерховий автобус-кабріолет: від Центрального автовокзалу до садиби Пирогова (через центральний міст) і назад (через Київський міст).

З одного боку гри - яскрава кольорова карта частини Вінниці за маршрутом оглядової екскурсії на 87 ходів. На ній зображені історичні будівлі нашого міста, музеї, Південний Буг з трьома мостами, Замкова гора, вежа і телевежа, острів Кемпа і півострів Бригантина, навіть алея сакур та 400-літній дуб Гаврило. Але й це ще не все. На звороті цієї мапи-гри є багато цікавих фактів про наше місто. Наприклад, що Вінницька телевежа вища за Ейфелеву вежу, а Миколаївська церква має двох "близнючок". Є там навіть про річку, яка тече в самому центрі міста, але яку ніхто не бачить.

З’явилась нова гра для діток із цікавими фактами про Вінницю

Про це все і навіть більше маленьким дослідникам розповідатимуть щонеділі на однойменній екскурсії "БасПасіки в місті Вінниця".

Цю карту ми розробили спеціально під оглядову екскурсію для дітей, яку плануємо проводити щонеділі вранці. Маленьким мандрівникам потрібен інтерактив, який би тримав увагу всю поїздку (а це півтори години). В комплекті йдуть фішки і кубик, тож вдома можна буде пограти ще й в гру-ходилку з друзями, або навіть пройтися потім з цією мапою по маршруту. На її звороті є багато цікавої інформації, тому це як міні-конспект нашої екскурсії, - розповіла співзасновниця проєкту BusPass і розробниця гри "БасПасіки в місті Вінниця" Тетяна Яцковська.

З’явилась нова гра для діток із цікавими фактами про Вінницю

Карта йтиме в подарунок до дитячого квитка. Водночас її можна придбати окремо. Вартість - 150 грн.

Ми планували цю карту зробити на минулий сезон, та, на жаль, війна внесла корективи. Її розробка зайняла багато часу та енергії, але це все було з натхненням. Тому що ми любимо те, що робимо, в нас це добре виходить, і відгуки людей дуже мотивують. Ну й плюс я - мама. Я розумію, що маленьким дітям не дуже цікаво, хто був архітектор, в якому році щось побудовано… Тому ми намагались обрати щось таке, щоб їм дійсно запам’яталось, щоб в малечі було бажання і далі досліджувати та вивчати своє місто, щоб діти зацікавилися взагалі історією. Ми дуже багато працювали саме з молодшими класами, тому основна орієнтація була на них. І хотілося б, щоб, можливо, наша екскурсія стала початком такої гарної звички відвідувати й інші екскурсії у Вінниці та дізнаватись щось нове із задоволенням, - розповіла Тетяна Яцковська.

З’явилась нова гра для діток із цікавими фактами про Вінницю

Нагадаємо, екологічні, економічні, пригодницькі та фантастичні настілки - нещодавно підлітки долучились до заходу, який відбувся у креативному просторі Вінниці "Level 80".

Читайте також

Від літака до єдності творчий день для татусів і дітей провели у Вінниці
Від літака до єдності: творчий день для татусів і дітей провели у Вінниці
Детальніше
У Вінниці відбувся форум до Дня спільних дій в інтересах дітей
У Вінниці відбувся форум до Дня спільних дій в інтересах дітей
Детальніше
Секрети віртуального світу як сучасні технології впливають на вашу дитину
Секрети віртуального світу: як сучасні технології впливають на вашу дитину
Детальніше
Скляні картини вінницької художниці зацікавили навіть королівську родину
"Скляні картини" вінницької художниці зацікавили королівську родину Малайзії
Детальніше
Студентське життя під час війни можливості, перспективи та співпраця з громадськими організаціями
Студентське життя під час війни: перспективи та співпраця з громадськими організаціями
Детальніше
Від 600 грамів до кілограма як виходжують передчасно народжених малюків у перинатальному центрі
Від 600 грамів до кілограма: як виходжують передчасно народжених малюків у перинатальному центрі
Детальніше