Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн

Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн

10:50 06.08.2022

Близько 240 млн грн орієнтовно складають збитки внаслідок ракетного удару по Вінниці, не враховуючи зруйновані приміщення будинку побуту «Ювілейний» та Будинку офіцерів. Міський голова Сергій Моргунов прокоментував заходи з ліквідації наслідків теракту 14 липня у Вінниці у спецефірі «Єдині новини».

Очільник Вінниці наголосив, що наразі вкрай важливо швидко та оперативно відновити будинки вінничан.

У терміновому порядку замінюємо зірвані вибуховою хвилею дахи. Коштом бюджету встановимо вікна у під’їздах, - говорить міський голова Сергій Моргунов.

Сергій Моргунов додав, що у співпраці з міжнародними фондами замінять побиті вікна у квартирах родинам, які зараз у найбільш скрутному становищі.

Робимо все можливе, щоб підтримати постраждалих від теракту. Але ніщо не втамує біль тих, хто втратив своїх близьких 14 липня. Цього Вінниця ніколи не пробачить російським нелюдам, - зазначив очільник громади Сергій Моргунов.

Нагадаємо, у Вінниці продовжують працювати над усуненням наслідків терористичної атаки. Комунальники оперативно відновлюють будинки, які опинилися в епіцентрі теракту, що стався 14 липня у середмісті.

Embedded thumbnail for Збитки від російського ракетного удару коштували Вінниці 240 млн грн

Читайте також

Замість квітів — допомога ЗСУ як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Замість квітів — допомога ЗСУ: як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Детальніше
Полон вбиває вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Полон вбиває: вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Детальніше
Майбутнє українських міст вирішували у Франції мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Майбутнє українських міст вирішували у Франції: мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Детальніше
75-й обмін полоненими додому повернулися 186 українців
75-й обмін полоненими: додому повернулися 186 українців
Детальніше
Доньки залишились сиротами на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Доньки залишились сиротами: на Запоріжжі загинув штурмовик із Вінниччини
Детальніше
Йому назавжди 23 на фронті загинув молодий офіцер Олександр Любарець
На фронті загинув молодий офіцер з Турбівської громади
Детальніше