Спортивна молодь Вінниці відпочиває й тренується у Кельце

Спортивна молодь Вінниці відпочиває й тренується у Кельце

11:03 06.08.2022

До Польщі прибули спортсмени відділення баскетболу, волейболу та гандболу міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл Вінниці.

Муніципалітет міста Кельце спільно з Вінницькою міською радою з метою підтримки та психологічного розвантаження дітей Вінницької громади завершують проєкт «Кельце Кемп для Вінниці, Свєнтокшинське 2022», за підтримки, якого вже близько 200 дітей мали змогу відпочити на літніх канікулах у Польщі.

Спортивна молодь Вінниці відпочиває й тренується у Кельце

Відпочинок вінницьких спортсменів влітку проходить в яскравих емоціях та нових враженнях. Діти мають змогу не тільки оздоровитись, а й продовжити тренуватися. У Кельце гарно розвинена база для ігрових видів спорту – баскетболу, волейболу, гандболу.

Спортсмени міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу та міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 на відпочинку налагодили дружні стосунки із польськими однолітками. Також наші вінничани ознайомлюються із культурою Польщі її традиціями та звичаями.
Загалом група складається з 50 осіб. Діти поїхали у супроводі тренерів-викладачів.

Спортивна молодь Вінниці відпочиває й тренується у Кельце

Впевнені, що час, проведений у таборі відпочинку допоможе нашим дітям розкрити свій внутрішній світ та усвідомити, хто вони є, а свідомий вибір професії у майбутньому стане для них запорукою щасливого життя, - говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

У період відпочинку для учасників поїздки заплановано екскурсії в музеї, замки Свєнтокшинського воєводства, відвідування Ботанічного саду, кінотеатру, розважального центру, басейну та спортивні розваги.

Приємно бачити дитячі посмішки. Вихованці наших спортивних шкіл відпочивають у Кельце на запрошення президента нашого міста-побратима Богдана Вента. Дякуємо нашим друзям за теплий прийом вінничан, цінуємо підтримку у непростий час! - говорить міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, з 24 липня до дружньої Польщі на відпочинок від’їхала чергова група дітей з Ямпільської громади. Про це інформує Ямпільська міськрада.

Читайте також

У Вінниці на благодійному заході збиратимуть гроші для "Червоної Калини"
Детальніше
Нацгвардієць з Вінниці Максим Улько став п'ятиразовим чемпіоном Європи з гирьового спорту
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці кіногуртки знімають фільми, де головні герої - діти
Детальніше
Літні табори центру реабілітації «Гармонія» запрошують молодь
Детальніше