З наступного тижня переселенці зможуть оформити державну допомогу

З наступного тижня переселенці зможуть оформити державну допомогу

14:17 22.03.2022

Днями Уряд розширив кількість областей, жителі яких можуть отримати статус внутрішньо-переміщеної особи (ВПО), а також передбачив державну підтримку для переселенців. Її розмір 2 тис. грн для дорослого та 3 тис. – для дитини та людини з інвалідністю.

Оформлення такої допомоги розпочнеться після того, як Уряд розробить порядок здійснення цих виплат. Орієнтовно це наступний тиждень. Департамент соціальної політики Вінницької міської ради повідомить про початок прийому документів від переселенців у Вінниці.

Крім жителів Криму, Донеччини та Луганщини, наразі таку довідку ВПО та державну допомогу зможуть отримати жителі Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Київської, Житомирської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської областей та міста Києва, - повідомляє Вінницька міська рада.

Нагадаємо, 25-й день повномасшабного вторгнення путінської росії. Вінниця укріплює захист. Міські служби функціонують. Транспорт курсує з 7:30, сьогодні - за графіком вихідного дня. Аварійних ситуацій на ранок немає.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Жителі Писарівського округу допомагають пораненим військовим
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше