З 14 березня у Вінниці школярі навчатимуться дистанційно

З 14 березня у Вінниці школярі навчатимуться дистанційно

10:15 12.03.2022

З понеділка, 14 березня, всі школи Вінницької міської територіальної громади відновлять освітній процес у дистанційному форматі.

Уроки будуть починатись не раніше 9:00 за гнучким розкладом. Він включатиме 3-4 уроки в день із дотриманням умов воєнного стану та враховуючи наявну кількість педагогів у закладі. У разі повітряної тривоги уроки будуть призупинятися і відновлюватися після сигналу відбою тривоги.

Під час онлайн-уроків учні повторять раніше пройдений матеріал. Це необхідно для того, щоб поступово повернути дітей до звичайного буденного життя, - про це повідомляє Вінницька міська рада.

І вже після повернення до мирного життя учні матимуть можливість надолужити пропущений матеріал. Для цього буде скориговано програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації.

Діти, які змушені були тимчасово змінити місце проживання, та приїхали до Вінниці, за заявою одного з батьків можуть бути зараховані до школи, яка найближче знаходиться до місця їхнього теперішнього перебування та долучитися до навчання. Отже, починаючи з 14 березня, відновлюється навчання у вінницьких школах для тих дітей, які зможуть вийти на зв’язок, - говорить директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, у Вінниці щороку проводяться роботи з влаштування додаткового зовнішнього освітлення. У воєнний час освітлення вулиць вкрай необхідне задля безпеки містян.

Читайте також

Юні вінничани поділились враженнями від візиту до французького міста Діжон
Детальніше
Команда з Бершаді - чемпіон Всеукраїнської шкільної ліги “Пліч-о-пліч”
Детальніше
Активний відпочинок: у Вінниці працюють пришкільні табори
Детальніше
Активне дозвілля, майстеркласи та екскурсії: у ліцеї №16 діє літній табір для школярів
Детальніше
Техніку для закладів загальної середньої освіти отримали 55 громад Вінниччини
Детальніше
«Знайди себе»: школярі Вороновицької громади відвідали театри, музеї та радіо
Детальніше