В житловому масиві "Сонячний" у Вінниці зробили зовнішнє освітлення

В житловому масиві "Сонячний" у Вінниці зробили зовнішнє освітлення

10:03 12.03.2022

У Вінницькій міській територіальній громаді щороку проводяться роботи з влаштування додаткового зовнішнього освітлення.

У воєнний час освітлення вулиць вкрай необхідне задля безпеки містян та тих, хто з настанням темноти і особливо під час комендантської години патрулює Вінницю. В житловому масиві "Сонячний", що на Тяжилові, завершили монтаж 47 світлодіодних світильників на ділянці протяжністю майже два км.

Роботи по влаштуванню зовнішнього освітлення на житловому масиві "Сонячний" проводило підприємство "Промавтоматика Вінниця".

У нас було багато звернень від мешканців цього масиву. Власне роботи ми розпочали ще в минулому році. А цьогоріч продовжили: влаштували майже 2 км мереж зовнішнього освітлення із встановленням 47 світлодіодних світильників. Крім того, змонтували контури заземлення згідно вимог проєктно-кошторисної документації. Решту робіт плануємо продовжити вже в наступному році - розповів директор департаменту міського господарства міської ради Віталій Місецький.

Віталій Місецький додає, що система зовнішнього освітлення вулиць є важливою безпековою складовою в житті будь-якої громади. А у воєнний час це особливо необхідно. Адже військові, тероборона і силовики цілодобово патрулюють Вінницю. І під час комендантської години вуличне освітлення важливе не лише для безпеки самих мешканців, але і якісної роботи правоохоронців та контролю за територіями.

Нагадаємо, про те, як працює житлово-комунальна галузь Вінниці 12 березня, розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Читайте також

У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше
"Ми піднімаємо на ноги автомобіль, який помер" - гвардійці ремроти бригади "Червона Калина"
Детальніше
У Вінниці триває капітальний ремонт ще трьох будинкових покрівель
Детальніше