Юних вінничан навчали виготовляти флікери
У Вінницькому Центрі підліткових клубів за місцем проживання триває "Безпечний тиждень". Для вихованців VinSmart влаштували майстер-класи із виготовлення флікерів, які допоможуть їм стати помітними на дорозі в темну пору доби. Крім того, патрульні підготували для учнів цікавий урок та відеофільм про безпеку на дорозі.
Наїзд на пішохода – найбільш поширений вид ДТП на українських дорогах. При цьому, чимало їх трапляється з вини самих пішоходів. В темряві люди і велосипедисти стають "невидимками" для водіїв і навіть на зебрі.
Аби стати видимими у темряві, вихованці Центру підліткових клубів "VinSmart" взялась виготовляти брелоки, які стануть не просто веселим аксесуаром, а можуть врятувати їм життя.
![Юних вінничан навчали виготовляти флікери](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/146149417_2308398365960062_1109387342809477462_o.jpg?itok=3cbb7R-j)
Нагадаємо, не так давно в Україні почали діяти нові правила дорожнього руху, згідно яких посилили відповідальність за ДТП не лише водіїв, а й пішоходів. Якщо на момент аварії на їх одязі не буде світловідбиваючих елементів, то доведеться заплатити штраф.
Нагадаємо, Центр підліткових клубів VinSmart запускає освітній проєкт "Безпечний тиждень"